2733
2734
عنوان

خواهر شوهر مزاحم

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 132 پست
کم محلش کن معنی نمیده همش پیش شما باشه وای یعنی خودش معذب نیست همش کنارشماست

نه بخدا به روی خودشم نمیاره اصلا 

من پیشش با ساریفونو شال میخوابم 

اون لباس راحتیاشو میپوشه راااااحت .

ببین حالا خودت پست های این پیج رو بخونی متوجه میشی ولی اشتباه میکنی همه چی تون با خانواده شوهر یکی ب ...

ممنون بله اول حتما میخونم 

میدونم مشکل از کنه خودم باعث شدم پس خودمم باید حلش بکنم البته اگه میخوام خوشبخت بشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاء الله شرش به زودی ازسرش کم بشه دختره چندش حالم بهم میخوره ازاینجور خواهر شوهرا

ان شاالله ❤️

تنها خواستم اینو مارو به چشم زنو شوهر ببینن و بزارن مستقل باشیم برا خودمون زندگی داشته باشیم ...بدون دخالت 

2728
بله از من بزرگتره ولی فرقی با بچه نداره با اینکه شاغله ... یه مدت کل کار خونه رو به عهده گرفتم دیدم ...

خیلی رک ولی قایمکی به خاهر شوهرت بگو منو و همسرم نیاز داریم به تنهایی  بگو زنو شوهریم درست نیس تو بیای تو اتاق یا خونه منو شوهرم 

به نظرم این حرفا دیگه جای گلگی نداره چون کسی از چشم تو نمیبینه

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
نه بخدا به روی خودشم نمیاره اصلا  من پیشش با ساریفونو شال میخوابم  اون لباس راحتیاشو میپ ...

خب عزیزم مشکل از خودته چرا باید ت خونه خودت شال سرت کنی اونا هم میگن لابد خلوتی ندارن ماهم اویزونش باشیم

بله از من بزرگتره ولی فرقی با بچه نداره با اینکه شاغله ... یه مدت کل کار خونه رو به عهده گرفتم دیدم ...

الان جلوشونو بگیر ۱۲ساله دارم با خانواده شوهر زندگی میکنم با اینکه خیییلی از چیزامون جداست ولی روانم بهم ریخته مثلا مادرشوهر ظهر سه ساعت میاد بالا خونه من تلفن رو برمیداره زنگ میزنه خواهراش ومادرش بلند بلند ترکی حرف زدن وغیبت زنداداشاش رو کردن چون پدرشوهرم از غیبت بدش میاد .حالا من بچم اون تایم میخواد بخوابه خودم خوابم میاد کار دارم ینی درحد انفجارم هرچی ام داد میزنم سر بچها انگار نه انگار

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
خیلی رک ولی قایمکی به خاهر شوهرت بگو منو و همسرم نیاز داریم به تنهایی  بگو زنو شوهریم درست نیس ...

🤔 

مثلا بین حرفام بگم ما ۶ ماهه تنها نموندیم

همیشه همه جا با شما رفتیم 

اینم باعث خیلی از بحثامونه ...

یعنی واقعیتو بگم که یا شرم کنه یا بگه منو ما داریم زندگیشونو حروم میکنیم بکشیم کنار بهتره 

2740
الان جلوشونو بگیر ۱۲ساله دارم با خانواده شوهر زندگی میکنم با اینکه خیییلی از چیزامون جداست ولی روانم ...

خدا به مادرشوهرا درک بده به ماها صبر .

اومدنی هی خمیاره بکش یا به بچت یاد بده بیاد بگه مامان من خوابم میاد صدا زیاده ...

کاش نمیرفتی اونجا از اول مستقل میشدین اعصاب فولادین میخواد مادرشوهرم میاد بالا برقای منو خاموش میکنه میگه کنتر نمیکشه بعد میرم پایین برقاش روشنه تلویزیون ماهوارش روشنه هیشکیم خونه نیست .یا میگه چقد برنج میپزی برنج گرونه بیشتر نونی بخورید 😤😤😤😤

هرکسی خود داند وخدای خودش که چه دردیست در کجای دلش🥺 برا خونه دارشدنم صلوات میفرستی مهربون😍😘
🤔  مثلا بین حرفام بگم ما ۶ ماهه تنها نموندیم همیشه همه جا با شما رفتیم  اینم باعث خیلی ...

ببین تیکه و متلک بنیان اصلی مشکلاته 

اصلا غیر مستقیم حرف زدن از نظر من درست نیست 

من خیلی تجربه چندانی ندارم سنمم زیاد نیست پس روی نظرم خوب فکر کن بعد عمل کن 

یه چیز دیگه 

میتونی حرفای منو یخورده قشنگ تر تبدیل کنی و بهتر بگی یعنی پر مفهوم تر 

ولی نری بشینی دو ساعت حرف بزنیااا چون اینجور حرف خودتو بی ارزش میکنی 

در حد  دو سه خط کافیه

تجربه ثابت کرده هر چی به کتف تر باشی موفق تر خاهی شد در هر زمینه ای که باشه 😂                    این اسم لعنتی قرار بود یه چیز دیگه بشه ولی نشد😐      یخورده با همدیگه مهربون باشیم 💚💚 🙏                         وقتی توهین میکنید و تلاش میکنید که بیشعوری خودتون رو ثابت کنید و من بی جواب میزارمش نزارید پای درست بودن حرفتون 🙏💚                                                                    آرزوی قبولی توی کنکور رو دارم و هدیه اش هم کمک به بچه های بهزیستی هست 😍💐🌸😍
خب عزیزم مشکل از خودته چرا باید ت خونه خودت شال سرت کنی اونا هم میگن لابد خلوتی ندارن ماهم اویزونش ب ...

خونه خودم نه .

خونه خودم فرصت بزارن میرم ...

یا همش پایینم یا باغ 

اونجا هم که همش شالو پوشش کامل .

بهتره وقتی سه نفری پایینیم منم لباس راحتی بپوشم ؟ و بیشتر با همسرم صمیمی باشم ؟ 

خدا به مادرشوهرا درک بده به ماها صبر . اومدنی هی خمیاره بکش یا به بچت یاد بده بیاد بگه مامان من خوا ...

میگم بخدا اصلا گوش نمیده میگم برو تو اتاق بچه میخواد بخوابه یا جارو برقی میارم وسط که ینی کار دارم اصلا انگار نه انگار. برام دعاکنید خدا نظر کنه بهم دیگه صبرم داره تموم میشه بخدا فقط به خاطر شوهرم تاحالا صبرکردم چون خیلی آدم خوبیه ودوسش دارم دیگه نزدیک انفجارم

کاش نمیرفتی اونجا از اول مستقل میشدین اعصاب فولادین میخواد مادرشوهرم میاد بالا برقای منو خاموش میکنه ...

مادر شوهر و پدر شوهر منم کنترلگر هستن .

نمیخوان ما جدا بشیم چون اون موقع خرج زیاد میشه نمیخوان پسرشون از الان مشکل زندگی بکشه خودشونم میتونستن هرجمونو بکشن بگن جدا بشین ولی اون موقع چون دوتا گاز دوتا فر دوتا یخچال دو جا اب مصرف میشه ... نمیخوان جدا بشیم ...

ببین تیکه و متلک بنیان اصلی مشکلاته  اصلا غیر مستقیم حرف زدن از نظر من درست نیست  من خیل ...

فکر خوبی بود که مستقیم رو خودش کار کنم تا بدونه جریان چیه 

به جای اینکه هر روز حرص بخورم یه بتره با دو جمله میتونم زندگیمو تغییر بدم .

حتما روش فکر میکنم .

ممنونم واقعا

2706