2703
2553
عنوان

خواهر شوهر مزاحم

| مشاهده متن کامل بحث + 2522 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیییی ممنونم  صد در صد دعا میکنم  چون با اینکه همه چی دارم ارامشو ازم گرفتن با دخالت ه ...

ببین حالا خودت پست های این پیج رو بخونی متوجه میشی ولی اشتباه میکنی همه چی تون با خانواده شوهر یکی باعث خیلی مشکلات میشه سعی کن جدا کنی همه چی رو درسته خونه یکی ولی فک کن یه همسایه معمولی کنارت

چقدر خوبه که یکی رو آدم حساب میکنی آدم بمونه ....  
2720
اینطور که شما میگی اون حتی از خودتم بزرگتره. یعنی چی مسئولیتش با شما باشه . خیلی رو دادی بهش. 

بله از من بزرگتره ولی فرقی با بچه نداره با اینکه شاغله ...

یه مدت کل کار خونه رو به عهده گرفتم دیدم داره دستور میده منم خودمو کشیدم کنار همونقدر که اون کار میکنه کار میکنم الان .

واسه همین چند روز پیش مادر شوهرم شاکی شد که چرا خونه ( پایینو ) تمیز نمیکنین چرا فلان اتاق کثیفه ... ولی به نظرتون این انتظار بیجا نیست ؟یعنی منو برا کارم میخوان ؟  چون خونش دختر داره و من به غذا حتما کمک میکنم یا خودم میپزم  

2714
از اول توی خاستگاری شرط کرده بودت و قبول کردی؟؟ بنظرم با پدرمادرت در میون بزار تا اونا صحبت کنن.بگن ...

اوایل گفت فقط خوراکمون یکیه 

منم گفتم نه حداقل یه وعده پایین یه وعده بالا باشیم .

مادرم بارها غیر مستقیم بهش گفت که من از روز اول عروسمو جدا کردم بزار راحت باشه ، لباس راحتی بپوشه ،اخلاق همو تو تنعایی پیدا کنن شاید جایی میرن من ندونم ... مادر شوهرمم اصلا تاثیر نزاشته روش . صد در صد میفهمه ولی به روش نمیاره چون اون به جای خودش یه نماینده میخواد که کاراشو بکنه مسئولیت خونه رو بگیر خودش بازنشسته بشه از خونه داری ( چون با خودش همین کارو کردن زن باید به غذا و بچه برسه تمام و تسلیم مرد باشه )

عزیزم از روز اول نباید بهش رو میدادی الان هم فقط باهاش سرد باش یا خیلی رک بگو بهش چیه همش کنار ماهست ...

کم مونده همین کارو بکنم 

بارها تیکه پرونده جواب ندادم 

ولی به همسرمو کادرش گفتم که به این دلیل باهاش سردم یکم تیکه هاشو جمع کرد ولی الان سریش بودنش سر جاشه .

میخوام پیشش با شوهرم راحت باشم که خودش خجالت بکشه 

خودمون باعث شدیم باهامون اینجور راحت باشن ولی ندونستیم محبت زیاد به ضرر خودمون تموم میشه 

دقیقا یه سری جاها آدم باید ببینه چه رفتاریش بد بوده یعنی به جا نبوده اونو اصلاح کنه

میشه واسم یه صلوات بفرستین که خونمون زودتر ساخته بشه🥺⁦❤️⁩
2706