2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برای خس خس کاری نمیشه کرد ولی دکتر دارو داد ک زیاد بالانیاره..گفتم ک اصلا ربطی ب نفسش ندارع ..

چه دارویی؟؟؟من یه قطره گیاهی دارم که دکترش داده بود بیست روز قبل ولی اون موقع ریفلاکس نداشت 

یه داروی گیاهیه که زنجبیل و رازیانه داره

چه دارویی؟؟؟من یه قطره گیاهی دارم که دکترش داده بود بیست روز قبل ولی اون موقع ریفلاکس نداشت  ی ...

پودر امپرازول..اگ شیرخشک میخوره بایدAR بدی

وگرنه خودت خیلی بایدمراعات کنی توخوردنت

[QUOTE=243638194]پودر امپرازول..اگ شیرخشک میخوره بایدAR بدی وگرنه خودت خیلی بایدمراعات کنی توخوردنت[/QUOTEپس ممکنه از شیر خشک باشه چون سه روزه شیر خشک شروع کردم روزی یه وعده می دم …

2740

بر اساس تجربه و اطلاعات من بهترین جایگزین و کمکی برای شیر مادر بخصوص مادرانی که شیرشان خیلی کم یا بدنشان ضعیفی یا سازگاری با انواع شیر خشک یا نوزاد شیر مادر نمی خورد یا هرچه می خورد سیر نمی شود و ریفلاکس هم دارد .بهترین توصیه هم از جانب پزشکان تجری و همینطور اطبا سنتی و هم تجربه کسانی که با این مشکلات مواجه هستند شیر بز بخصوص ارگانیک بدون بسته بندی توصیه می شود. در واقع شیر بز حتی به نوزادی که سه روزه هست هم می توان داد چون چربی خیلی کمی دارد و املاح و پروتئین فراروان، و نزدیکترین شیر به شیر مادر است. بطوریکی 97 درصد از کل ویتامین ها و املاح شناخته شده در درنیا در شیر بز هست . البته باید از جائی مطمئن و بصورت ارگانیک باشد بخصوص اگر در مزرعه پرورش بز باید بهترین حالت است که من خودم از مزرعه بز مروگل خرید بسار عالی است در گوگل جستجو کنید اطلاعات کافی در باره آن وجود دارد.

خانم  بر اساس تجربه من ریفلاکس  یا بالا اوردن شیر  به دلیل  حساسیت به شیر است  اگر شیر خشک استفاده می کنید  چون اکثر شیرهای موجود خشک در ایران از شیر گاو هست و شیر گاو  الرژی اور است و عوارضی مثل بالااوردن ، یبوست ، شیر نخوردن ، بوی بد پی پی و بعضا دل درد  به همراه دارد. حتی شیر مادر هم بعلت نوع تغذیه  بعضی وقتها الرژی می اورد  بهتر این راه  استفاده از شیر بز  بدون بسته بندی که نگه دارنده ندارد. در اینجا باید دقت کرد که از هرجایی نخرید من خود از مزرعه مروگل خریدم که با حضور مشتری دوشش انجام می شود می تونی جستجو کنید در گوگل   سپاس

ممنونم ازتون

بچه منم 37روزشه خیلی شیر بالا میاره دوروز پیش بردمش دکتر گفت بخاطر زیاد خوردنشه بقیش دوباره بالا میاره یعنی جوری بالا میاره ک کلان یقش خیس میشه 

🌹💐دلم بعضی وقت‌هاخیلی میگیره اما به خدا ک فکر میکنم خیلی آروم میشم چون میدونم هواما داره خدایاهمیشه کنارم باش تنهام نزار 🌹💐