2733
2734

خودش پزشکه شوهرشم همینطور ۱۰ سال از من بزرگتره

امشب خونشون بودیم.هی میگفت اخی تو چجوری زندگی میکنی با این سن همسرداری.بچه داری.سختت نیست اخی بینوا

با حالت چهره تمسخرانه

دلم میخواست به صورتش شوهر هیزشو بکوفم که تو دایرکت من پلاسه😠

شوهرش یبار اومد دایرکتم یه قلب فرستاد بلاکش کردم

بعد با یه پیج دیگه یه سلام فرستاده بودم که جوابشو ندادم باز بلاکش کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو هم میگفتی چند وقت پیش یه پست تو اینستا دیدم نوشته بود سواد شعور نمیاره الان خیلی دارم‌به صحتش فکر میکنم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عزیزم اکثرادمایی ک اینطورین طبل توخالی هستن پرازعقده وکمبودن  و ی ادم بیشعور همیشه بیشعوره ربطی ب تحصیلات نداره والان اون ی تحصیل کرده بیشعوره😊😚پس خودتو بابت رفتاربدش ناراحت نکن، من دیدم اکثر کسایی  ک خیلی ادعاشون میشده زندگی خوبی دارن یازیاد استوری میزارن زندگیاشون پرازمشکل بوده پس بگذر عزیزم وب رفتارش فکرنکن

متاهل👩‍❤️‍👨
2706