2733
2734
عنوان

چی ببرم براش؟کمکککک

80 بازدید | 16 پست

بچه ها دوست صمیمیم بچه اش ۷ ماه به دنیا اومده حدود یکماهه ببمارستانه بعد چند بار خواستم برم پیشش دوستم گف اجازه ورود نداره کسی و خود دوستمم تحت فشارو ناراحتی بود خیلی تمایل به دیدنم نداشت دیروز گف انگار بچه اش یه لحظه نفسش. رفته برگشته خلاصه قرار شد من فردا برم همون بیمارستان تو محوطه ببینمش ولی نمیدونم چی باید براش ببرم؟گل شیرینی؟ یا چیزی نبرم؟ چون اوضاع روحیش خیلی خرابه میگم یجور حال هواشم عوض شه راهنمایی کنید لطفا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ی دسته گل بزرگ و رنگی ببر نوت هم روش بنویس قدم نو رسیده مبارک و اینا  ی لباس هم برا بچش بخر&nb ...

اخه بچش حالش خوب نیس خودشم همبجور، من برای هم دردی میرم نه برای تبریک شادی 

اخه بچش حالش خوب نیس خودشم همبجور، من برای هم دردی میرم نه برای تبریک شادی 

بنظرم همون لباس و گل بخری برای بچه بهتره

اخه شماهم باید بهش روحیه و انگیزه بدی ک شاداب شه خوشگلم 😍♥️

بنظرم همون لباس و گل بخری برای بچه بهتره اخه شماهم باید بهش روحیه و انگیزه بدی ک شاداب شه خوش ...

اینم حرفیه بقول تو روحیه دادنم خیلی مهمه وااقعا

ممنونم از راهنماییت عزیزم

قربونت برم خوشگلم ، برام دعا کن مشکلم حل شه🥲🥲♥️

انشاالله به حق امام رضا که نزدیک ولادتشونه هرچی مشکل داری برطرف بشه و هرچی به صلاحتن برات پیش بیاد عزیزم

2706