2297
2330
عنوان

افسردگی

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 47 پست
وای عین من دختر چکاب بده ویتامین د۳ حتما پایین منم اینجوری میشدم آزمایش دادم مشخص شد

بهش میگم حالم بده دلم میخواد خودمو بکشم میگه برو خونه ی بابات اینکارو بکن جنازه ات اینجا نیوفته

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که امروز داری ؛ دیروز آرزوش کردی !
ممنون دوست عززیز امشب خیلی حالم بد بود انگار رسیده بودم ته خط یکم با شماها حرف میزنم آروم شدم باور م ...

بله. معلومه که باور می کنم. می دونم افسردگی یعنی چی. انگار یه چیزی گلوی آدمو می گیره و ول نمی کنه. خواب رفتن دست و پات و کل علائم جسمی دیگت هم از افسردگیه. مطمئن باش. همین "خود بیمار پنداری" هم از عوارض افسردگیه. آدم هی فکر می کنه بیماری لاعلاج گرفته.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
نه عزیزم حالتات برای افسردگیه منم دکتر خوب نمیشناسم وگرنه معرفی میکردم من خودمم افسردم دو سه روز پیش ...

قوربون دل کوچیکت بشم ایشاله حال دل همه خوش باشه به حق این شب 

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که امروز داری ؛ دیروز آرزوش کردی !
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

بله. معلومه که باور می کنم. می دونم افسردگی یعنی چی. انگار یه چیزی گلوی آدمو می گیره و ول نمی کنه. خ ...

حس پوچی دارم حس اضافه بودن به درد نخور بودن حس سرزنش گر و ملامت گرم بیچارم کرده تو ر ا ب ط ه ببخشید میگم یه طوری رفتار میکنه انگار از من بدش میاد همه ی اینا خودش حالمو بدتر کرده 

حتما با دکتر در ارتباط باش  اگه حالت بدتر شده یا عوارض داره برات حتما به دکترت بگو نمیدونم چند ...

یه مدت کوتاه مصرف کردم بعد قطش کردم 

2051
حس پوچی دارم حس اضافه بودن به درد نخور بودن حس سرزنش گر و ملامت گرم بیچارم کرده تو ر ا ب ط ه ببخشید ...

حق داری. مهمترین چیز همینه که اطرافیان هواتو داشته باشن. مواظب خودت باش. کاش بیشتر درکت کنن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
حق داری. مهمترین چیز همینه که اطرافیان هواتو داشته باشن. مواظب خودت باش. کاش بیشتر درکت کنن.

درکم نمیکنن اگه درکم میکردن کارم به اینجا نمیرسید