2297
2330

نچ خدا رو شکر هنوز کسی اونقدر بهم آسیب نزده که این کارو بکنم

(دلم نمی‌خواد ولی داری فراموش میشی . خواهش می کنم بیا و نذار که یکی بشی مثل همه.) ................................ دورم تا میخوای آدم بود ولی کدومشون فهمید که حالم انقد خرابه که پناه آوردم به آهنگای تتلو؟ منی که انقد شاد و شنگول بودم از داغونی حالم رسیدم به آهنگای دپ و وحشتناک امیر تتلو که آدم سالمم افسرده می کنه چه برسه به من از هم پاشیده. و اونا تتلو گوش دادنمو گذاشتن به پای جوونی و جهالتم تا هیچی از اوضاع و احوالم نفهمن:)

اره

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                                                                                                                 დღ ما را به سخت جانیِ خود ؛ این گمان نبود..."
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
بکو لطفا

یکی آبرومو برد ۴سال عذاب کشیدم بیشتر از ده سال گذشته اون هنوزم ک هنوزه داره عذاب میکشه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                                                                                                                 დღ ما را به سخت جانیِ خود ؛ این گمان نبود..."

من خیلی از ادنها که نقش اصلی در ضربه زدن های محکم در زندگی را داشتن به خدا واگزارشون کردم قربون خدا برم خوب بهشون میزد بعد به من میگفتن فلانی ما میدونیم اه تو هستش انگاری یکی بهون گفت ولی چی بگم توبه گرگ مرگه بعضی هاشون خدا از صفحه روزگار برد تو خوابم اومدن حلالیت خواستن

من خیلی از ادنها که نقش اصلی در ضربه زدن های محکم در زندگی را داشتن به خدا واگزارشون کردم قربون خدا ...

اخ انشاللللله خدا حواب اونیم ک بمن بدی کرده بده😭😭