2733
2739
عنوان

از مادر شوهرم از خواهر شوهرم متنفرم ،دعوا با شوهرم ، طلاااق

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 50 پست

به عنوان دوست دختر حق نداشتی تعیین تکلیف کنی راجب رابطه اونا

بعد اینکه عروس اون خونه هم بشی بازم نباید مستقیم حرفی بزنی اگه واقعا بد باشن باید زمان بدی شوهرت تو زمان اونا رو بشناسه 

وگرنه همیشه طرف اونا رو میگیره

من خیلی تاثیر پذیرم متاسفانه 💔

مشکل از ضعیف بودن توست. اینهمه تو آمریکا تیراندازی میشه . باید شهروندان اونجا از خونه بیرون نیان بگن ممکنه یکی تیراندازی کنه. تو با مادرشوهرت بد شدی که نکنه اونم عفریته باشه

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم جوابتو خودت گفتی دیگه

میگی مادرش کاری نکرده ازش متنفرم

همه خانواده ی شوهر رو کاری نکرده ازش متنفرن .چون شما حرفهای اینجا روتون تاثیر گذاشته..اونا خانواده دوست آشنا و فامیل و...و ناخوداگاه حس تنفر به خانواده شوهر پیدا میکنن یا به رفتار حرکت و..اونها زوم میکنن

اونایی که واقعا اذیت میشن و...داستانش جدا

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

چقدر تاثیر پذیری عزیزم اینجا همه میان مشکلاتشان رو میگن که سبک بشن ولی از خوبی ها و خوشی هاشون رو نمی گن همه زندگی ها چالش داره چرا طرف رو کنترل میکنی هیچکس حاضر نیست مادری که چندسال براش زحمت کشیده رو با دختری که تازه وارد زندگیش شده عوض کنه دیدت رو عوض کن تغییر کن همه مشکلات تو زندگی دوطرفه هستن و با کمی تجربه و پختگی قابل حل هست 

بجای زوم کردن روی نامردم زمانت رو صرف ارتقا خودت کن باور کن هم حال خودت خوب میشه هم طرف مقابل بیشتر بهت وابسته میشه  

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
2731