2733
2734

و......

چرا واقعا این تاپیکا انقد زیاد شده ؟؟

اصلا کسی هست زندگیش خوب باشه ؟؟

من نسبت به مادرشوهر خواهرشوهر و جاری و کل طایفه شوهر بد بین شدم حس میکنم ازدواج کنم باید باهاشون قطح رابطه کنم

انقد که این تاپیکا روم تاثیر گذاشتن باعث شد منی که چند ساااااااااله عاشق مادر عشقم بودم الان حتی دوست ندارم اسمشو بشنوم ، بد بخت هیچکاری نکرده ازش متنفرممممممم 😭😭😭و باعث شد همش بدشو بگم پیش عشقم و همش کنترلش کنم که زیاد بهشون محبت نکنه و نتیجه ش شد اینکه دیروز گفت بسه دیگه خسته م کردی ازت متنفرم و... منی که عاشق مادرش بودم این شدم😭😭کلا طرفمو هم از زندگی خسته کردم

عزیزم خیلیا سر کاریه 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اشتباهه...نخونین

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

عزیزم حرفای اینجارو باور نکن چون فقط حرفای یه طرفه رو میشنوی 

مطمعن باش ۸۰ درصد مقصر خودشونن که خانواده شوهر چشم دیدن اینارو ندارن 

من خودم عروسم و میدونم اکثرن هیچ مادر و خواهری راضی نیست زندگی بچه یا برادرشون تلخ باشه

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂
2738

اگه خوبن که واقعا مشکل داری

بخدا مال من ذاتشون خراب بود هیچکس باهاشون رفت آمد نداشت ولی من باز سعی می‌کردم نزدیک شم که بدتر شد..اونم فقط بخاطر شوهرم وگرنه دلی متنفر بودم 

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

مادرشوهر و خواهرشوهر خوبم باشن.قطعا مثل دخترشون دوست ندارن.اینو از کسی بشنو ک اینهمه محبت کرده اخرشم دستش نمک نداشته.هذکاری کنی یه چی درمیارنولی اشتباه کردی ب این زودی این داستانارو پیش اوردی

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

بستگی داره اگه خودت زرنگ باشی و بی وجدان اونارو میذاری زیر دستت اما اگه ساده بدبخت باشی اونا سوارت میشن عزیزم ذات زن حسادته اگه توهم خوب باشی باهاشون اونا حسادتشون زندگیتو نابود میکنه اما اگه زرنگ باشیو سیاست مدار که حتی ازت بترسن اونوقت اونا دفاعی میشن تا تهاجمی

حیلی روم تاثیر گذاشتن باعث شد خودمو از چشم عشقم بندازم 😭😭

ادم هر چرت و پرتیو به مغزش راه نمیده 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2706