2737
2734
عنوان

از مادر شوهرم از خواهر شوهرم متنفرم ،دعوا با شوهرم ، طلاااق

| مشاهده متن کامل بحث + 1084 بازدید | 50 پست
عزیزم حرفای اینجارو باور نکن چون فقط حرفای یه طرفه رو میشنوی  مطمعن باش ۸۰ درصد مقصر خودشونن ک ...

با کلمه ب کلمه حرفات موافقم چون همینجا دروغا و خودخواهی های یکی از کاربرا رو گرفتم 

متاسفانه  تو زندگی همه ما مشکلات مادرشوهر خواهر شوهر هست.چون ما ایرانیا تو ذاتمونه اگر مادرشوهر ...

مردای ایرانی بچه ننه ‌ ک نمیتونن روابط خودشونو با همسرشون مدیریت کنن. و فقط میچسبن به مادر و خواهرشون. خب اون عروس طفلی چیکار کنه ب هزار امید و آرزو پا تو اون خونه گذاشته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی میگن ظاهر زندگی دیگرانو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن همین میشه منم اوایل نی نی سایت واقعا ب ش ...

وایییییی اینم یکی از مشکلاتمه واقعا بهش اعتماد داشتم تا حالا هیچییییییییی ازش ندیدم ولی الان خیلییییییی مشکوکم همش میگم خیانت می‌کنی تو دروغ گوییی و....😭

2728

هر چی میگذره بهتر میشه . اونا از قدیم بودن یا ده بیست سال پیش. حالا به اون حد نیستن

تقدیرم را با خون نوشت آنکس که همه تقدیرها را با قلم نوشت.    از وقتی به دنیا اومدم خدا برام دنیا رو سه طلاقه کرد. نمی‌دونم چرا. فقط میدونم اون دنیا خیلی باهات حرف دارم. از دوران کودکی گرفته تا دوران قبل ازدواج و بعد ازدواج که دلم تا حالا خونه. نمی‌دونم کی میخواد تموم شه.
2740

من هم مثل شما میخونم و گاهی اوقات یه نظری هم میدم 

اما هیچ کدوم از تاپیک هایی رو که خوندم روم تاثیری نددشته هر چند اگه واقعیت باشن..

وقتی میدونی دیدن این حرفا روت تاثیر داره و باعث بدبینیت میشه لطفا نیا تو چنین فضایی...که باعث خسته شدن طرف مقابلت از شما بشه 🌿

درمن‌هست‌هزار‌من،که‌گر‌بشکند‌یک‌من،زاده‌شود‌من‌دیگری'' 💚  سبز ماندر در ویرانه ها،ریشه میخواهد.🌱
وقتی یکی فضوله بدبینه بددهنه دخالت میکنه چطور باید باهاش راه اومد؟اگه ادم های خوبی ب پستت خورده خدار ...

منم نگفتم همهههه موارد  

توجه کن گفتم اکثرن 

این موارد جزو استثنا هست که باید جوری که. به نفع خود ادم و زندگیشه تصمیم بگیره

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂
مردای ایرانی بچه ننه ‌ ک نمیتونن روابط خودشونو با همسرشون مدیریت کنن. و فقط میچسبن به مادر و خواهرشو ...

ببین اکثر زنای ایرانی ازدواج میکنن که آویزون مرده بشن که خرجشونو بده و سریع هم یه بچه می یارن.یعنی اینجوری جا افتاده ها.  نمیگم خوبه یا بد

زن ایرانی یعنی همین.مردا هم فکر میکنن شاخ غولو شکستن نون آوردن خونه . هی میزنن تو سر زنه. تقریبا درصد بالایی از زندگی زنا همینه.