2726
عنوان

از مادر شوهرم از خواهر شوهرم متنفرم ،دعوا با شوهرم ، طلاااق

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 50 پست

عزیزم بنظرم این تاپیک ها رو به نفع خودشون تعریف میکنن 

یعنی فقط حرف های تند طرف مقابل رو میگن. از خودشون چیزی نمیگن 

البته هستن کسایی که مشکل دارنا 

ولی بنظرم اکثریت همینطور هستن 

مادرشوهر من زن بسیار زحمت کش و خوبیه. البته الان مریض شده

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین عزیزم من که شوهر نکردم ولی مامانم که الان ۲۰ ساله عروس این خانواده اس تا حالا نه با عمه ام نه مامان جونم و نه دو تا زنعمو هام بحثب دعوایی نداشته هممون تو یه ساختمونم هستیم 

تازه دو تا زنعمو هام خواهرن ولی اینکه پاشن توطئه کنن و اینا اصلا نیس

تو اطرافمون هم ندارین الحمدولله 

اینایی که نی نی سایتن نمیدونم با کیا وصلت کردن اینه وضعشون

2728
چقدر تاثیر پذیری😶😶😶 چرا تو هر تاپیکی میری؟ از الان از مادرش متنفری؟ منم جای پسره بودم، یه روز هم ...

عزیزم شما درخاست منو قبول نکردی چرا ؟کارتون داشتم 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

وقتی میگن ظاهر زندگی دیگرانو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن همین میشه

منم اوایل نی نی سایت واقعا ب شوهرم مشکوک شدم ب حدی ک ب شدت دعوامون شد بنده خدا گوشیش همش دست منه ولی باز هم شک میکردم بهش تا خودمم بریدم

بعد چندبار فهمیدم ک تایپیکا معمولا دروغن یا بیش از حد پیازی داغین

متاسفانه  تو زندگی همه ما مشکلات مادرشوهر خواهر شوهر هست.چون ما ایرانیا تو ذاتمونه اگر مادرشوهر شدیم سیخ بزنیم.اگر خواهر شوهر شدیم حرص دربیاریم.

از بیکاری و الافی زیاد.چون اکثرا خانه دارن. و از طرفی مردای ایرانی فوق العاده بچه ننه هستن. 

حتی کسایی که به ظاهر زندگی خوبی دارن بازم مادرشوهره سیخ میزنه. مریضن

قرار نیست زندگی شما مثل مال ماها بشه که البته خدا نکنه. من طلاق گرفتم مشکلم از‌همسرم بود. نه خانوادش. قرار نیست همه مادر شوهرا بد باشن که.مثل مادر نمیشن ولی نمیشه گفت خوبم نیستن.

چقدر تاثیر پذیری😶😶😶 چرا تو هر تاپیکی میری؟ از الان از مادرش متنفری؟ منم جای پسره بودم، یه روز هم ...

منو میگی عااااااشق مادرش بودم عاشقاااااااااا همش تو دلم میگفتم چه زن خوبیه واقعا نم زنه خوبیه الان هیچیش نشدم هزار جور چه میدونم لواشک و.... واسم درست کرده ولی الان زندگی خودمو نابووووود کردم خودمو از چشم عشقم انداختم به کل😭

عزیزم شما عجیبی که چند تا تاپیک اینقدر روت تاثیر گذاشته که از کسی که ندیدیش و بدی بهت نکرده متنفری

من چند ساله تو این سایتم ولی بینهایت خواهر شوهرام و مادر شوهرمو دوست دارم 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
عزیزم حرفای اینجارو باور نکن چون فقط حرفای یه طرفه رو میشنوی  مطمعن باش ۸۰ درصد مقصر خودشونن ک ...

وقتی یکی فضوله بدبینه بددهنه دخالت میکنه چطور باید باهاش راه اومد؟اگه ادم های خوبی ب پستت خورده خداروشکر کن ن بقیه رو قضاوت

❤درمــــن بـــدمــی مــن زنـــده شـــوم..یـــک جــان چـــه بـــود صــد جـــان مـــنــی..❤
حیلی روم تاثیر گذاشتن باعث شد خودمو از چشم عشقم بندازم 😭😭

تو باید ب شرایط و زندگی خودت نگاه کنی کلا کنترل کردن مرد و اینکه چ کمک و محبتی ب خانوادش میکنه اشتباه محض. ما شده شب توخونه نون نداشتیم شوهرم پول دکتر پدر مادرشو داده مگه چیه اون نده کی بده برن بمیرن بدبختا چون پسراشونو داماد کردن

2706