2733
2739
عنوان

باید رابطمونو ادامه بدیم؟

160 بازدید | 14 پست

من چندساله با یکی تو یه رابطه جدی هستیم و خانواده ها تقریبا در جریانن

البته از این چندسال، تایم زیادی رو در ارتباط نبودیم..ی مدت بخاطر سنمون و تقریبا نصف سال هم بخاطر کنکور من(شهرامونم متفاوته..ولی فکر نکنین از این آشناییای مجازی داشتیم)

الان یه ساله منتظریم ک من کنکورمو بدم و بالاخره دوریا تموم شه و روزای خوش و کلی خیال‌پردازی وووو..

و حالا من کنکورمو دادم..و خراب کردم بشدت..و باید پشت کنکور باشم

حالا میدونم ک اون بشدت مخالفه..و هردفعه از پشت کنکور موندن حرف زدم گفته اصلا بهش فکر نکن توروخدا و اینا

ولی خب منم چاره ای ندارم واقعا..

چیکار کنم؟ چندددساله دوریم..چیزی از رابطه و تجربیاتی ک دلمون میخواس تجربه کنیم نفهمیدیم و حقیقتا خسته ایم چون خیلی سخته

بنظرتون بهش بگم اگ نمیتونه تحمل کنه بره؟🥲

(اصلا نمیخوام تموم شه..بشدددت به هم میخوریم و باهم میسازیم و خییلی پسر خوبیه..ولی یه عذاب وجدان بدی دارم)

با این حرفت مشخصه عاشق خودتی بهتره تموم کنی اونم حق داره ولی اگه دوسش داری نباید خودخواهانه فکر کنی

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط در صورتی پشت کنکور بمون که فاصلت با یه رشته ی تاپ خیلییی کمه وگرنه عمر هدر دادنه

فکر نکنم مجاز بشم اصن

من میگفتم هررشته ای شد میرم..ولی نمیارم..هیچی نمیارم

با این حرفت مشخصه عاشق خودتی بهتره تموم کنی اونم حق داره ولی اگه دوسش داری نباید خودخواهانه فکر کنی

خودخواهانه ی چی؟

هیچی قبول نمیشم ک برم..من خودم بشدت مخالف پشت کنکورم ولی وقتی هیچی نمیارم حتی ی رشته ی چرت چاره ای دارم؟

2738
خودخواهانه ی چی؟ هیچی قبول نمیشم ک برم..من خودم بشدت مخالف پشت کنکورم ولی وقتی هیچی نمیارم حتی ی رش ...

نه بمون سال دیگ بخون یه سال فرصت یده به خودت 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
اگر واقعا از همه لحاظ عالیه با آینده خودت بازی نکن ،فرصت برای درسخوندن زیاده 

اصن بحثم پشت کنکور موندن یا نموندن نیس..چون نمیتونم نمونم هیچی نمیارم

بحثم اینه ب اون چی بگم

پس الکی نمون یا برو آزاد یا پیام نور ببخشید که اینجوری میگم ولی وقتی اینجوری دادی تضمینی نیس سال د ...

شرایطشو ندارم و ثبت نامم نکردم

من نخوندم هیچی نخوندم ک اینجوری شد

الانم میگم همه اشتباه فهمیدن من برا پشت کنکور موندن چاره ای ندارم..بحثم اینه ب اون چی بگم

اصن بحثم پشت کنکور موندن یا نموندن نیس..چون نمیتونم نمونم هیچی نمیارم بحثم اینه ب اون چی بگم

بگو شهر خ دور اوردم میخوام باز شرکت کنم بهتر بیارم

درس خیلی مهم تر از دوس پسره

من که رفتم دانشگاه واقعا موردی که پیدا کردم خیلی مناسب بود،هم وضع مالی خونوادش عالی بود،هم پسر باسوادیه،هم کوچکترین مشکلی با درس خوندن من نداره و نامزدم کردیم با هم

بعدم رل و دوس پسر خودش باعث خراب شدن کنکور میشه چون تمرکزتو میگیره

نه مریمم نه لپ گلی/💍❤
اگه میزاره درس بخونی لگو بیاد خواستگاری یا توهمین امسال برو ازاد یا غرانتفاعی

هیچ کدوم آماده ازدواج نیستیم هنوز

آزاد و غیرانتفاعی هم ثبت نام نکردم..بحثم اینه ب اون چی بگم

2706