2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون مثه مال من زودجوش و عصبیه😢بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین عبارت دست خودش نیست رو به مشاور گفتم گفت درسته که دست خودش نیس  کسی که دیابت داره دس ...

حرفتون درسته البته همه ما گاهی لازم داریم تخلیه بشیم دیگه متاسفانه صفر تا صد برخی هامون زود پر میشه 

2731
جدی؟ بیشتر بگک چجوری خودتو کنترل میکنی هیچی نمیگی😢🙏

اوایل تمرینام  یکم دهن ب دهن میشدم بعد ها کمترش کردم و سکوت و بیشتر.الان ب جایی رسیده سکوتم باعث میشه اونم ادامه نده و اگه ام حرفی زده زود عذرخواهی کنه.

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....
            کاش تاپیک هامو حذف نکرده بودم  من ۵۲ سالمه &nbs ...

میدونم عزیزم درکت میکنم بیخیالش باش شما دیگه خیلی ساله تحملش کردید از این به بعد فکر خودت باش و حال خودت خوب کن انکار او وجود ندارن  متاسفانه خیلی از خانمهای ایرانی به ظاهر خوب هستن ولی قربانی هستن تو کشور ما یاد ندادن ماهم حق زندگی داریم همش میگن برای اخرتت پس الان چی بریم بمیریم 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
مشاوره برو  خیلی بهت کمک می کنه این افراد مریض ن  و مارو هم مریض کردن

واقعا میترسم مثل خودش بشم برام کابوس شده دارم میشم عین خودش 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    
2738
خوب همین حرفا رو به خودش بگو بگو حق نداری از کسی چیزی ناراحت شدی سر من خالی کنی اینم بگم عزیزم شوهر ...

تا حدودی حرف میزنه ماهم وقتی من کوتاه نمیام به کتکاری میرسه البته نه شدید چون برای بدتر نشدن دیگه سکوت میکنم اما آدم خیلی تحقیر میشه آدم خورد میشه وحس پوچی وضعف و بردگی به آدم دست میده من همه راه ها رفتم  این مریض یه دکتری می‌گفت همسرت مریضه تو هرچقدرم دارو بخوری او خوب نمیشه باید خودش بخواد وبره دکتر 

خوب همین حرفا رو به خودش بگو بگو حق نداری از کسی چیزی ناراحت شدی سر من خالی کنی اینم بگم عزیزم شوهر ...

قبلا باهاش حرف میزدم اما خسته شدم زدم به سیم آخر دلم نمیخواد حس ترحم بهم کنه بیشتر از این خورد بشم حق طبیعیه منه مثل انسان باهم رفتار بشه برم گدایی آدما چی با ارزش به گدا نمیده

وقتی مثل مال من همه توهین وتحقیرت می‌کنه بعد میگه تو نباید جواب بدی بعدم نباید یادت باشه تا من تو خو ...

همسرت از طرف شما نیاز به تأیید داره  و چون احساس حقارت یا تایید نشدن داره  تورو تحقیر می کنه    شب در از است و قلندر بیدار  به زودی ورق بر می گرده وقتی که پیرو ناتوان شدن ولی متاسفانه  یارشون نمیاد خودشون تیشه به ریشه این زندگی زدن   منم نه عشق نه محبت نه کلام شیرین ندیدم  ولی اون الان ناتوان شده واز ترس ش  کوتاه اومده  او لش تند میره  ولی بعد پشیمون میشه ولی زخمش دیر خوب می‌شه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
قبلا باهاش حرف میزدم اما خسته شدم زدم به سیم آخر دلم نمیخواد حس ترحم بهم کنه بیشتر از این خورد بشم ح ...

مدتی  بی خیال باش  بیشتر به خودت برس به ظاهر و تفریح و ورزش   هیچ وقت محبت رو گدایی نکنید  جواب عکس می ده

واقعا میترسم مثل خودش بشم برام کابوس شده دارم میشم عین خودش 

ما مثل اونا نمی شیم  من  بیشتر سمت معنویات و ارتباط با خدا و ائمه رفتم و آرامشم رو اونجا پیدا کردم  و فهمیدم  که محبت واقعی اینجا بود که گمش  کرده بودم  الانم  اون  مثل قبل من شده   و من قوی تر شدم 

همسرت از طرف شما نیاز به تأیید داره  و چون احساس حقارت یا تایید نشدن داره  تورو تحقی ...

همه اینا که میگن کردم تایید بدتر پرو میشه من هیچ وقت بی محبتی وبی احترامی بهش نکردم اما او رو من خالی می‌کنه بنظرم هرچه بیرون سرش میاد میاره رو من خالی می‌کنه یبار بردار بزرگش سرش داد زد سر آدرس توهم فحش من داد و سر من داد زد گفت تو یادت نیست گفتم به من چه من از کجا بدونم روحیم خسته شده محبت و توجه نمی‌خوام فقط می‌خوام دهنش ببنده وسایل به ایام باهم حرف نزنه او که بلد نیست با من رفتار کنه پس هیچی نگه بهتره بعد پیر شد می‌خوام که خوب نشه جونی منه به باد داد 

2706