2703
2553
عنوان

بچه ها دیشب شوهرم اومد خونه

651 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها دیشب  شوهرم اومده خونه دیده رو در خونمون یه شماره نوشته با ماژیک اونم بزرگ واقعا نمیدونم مال کیه و چرا اینکارو باید بکنه میترسم کسی برامون پا‌پوش درست کرده باشه چون دیر وقت بود بهش زنگ نزد الان خیلی میترسم رفته بیرون شمارشو برداشته بود قبلا و امروز نمیدونم زنگ زد بهش یانه که کی بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی اگه مزاحمت ایجاد کرد برید مخابرات شماره رو پیگیری کنید یا شکایت کنید

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2720

من اینجور وقتا از شوهرم بدترم ها...یعنی من بیشتر میگیرم

من بودم خودم همون دیشب زنگ میزدم

ببینم کیه

به قول معروف طلا که پاکه چه منتش به‌خاکه

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
2714
نه عزیزم من از این میترسم کسی از قصد برامون پاپوش درست کنه یا بخواد ب دروغ چیزی ب شوهرم بگه 

شوهرت زنشو میشناسه نگران نباش یه زره اعتمادو دیگه داره 

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
شایدم همینطوری باشه 

چرا انقد استرس گرفتی

استرس نداشته باش

دست پیش بگیر بگو زنگ زدی از دیشب فکرنو مشعول کرده شاید کاری داشته که اینکارو کرده

اینجوری که ترسیدی ادم شک میکنه چه برسه همسرت

ظاهرش با خدا باطنش یاخدا، حکایت خیلیاست!️
2706