2376
2358
عنوان

بچه ها دیشب شوهرم اومد خونه

629 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها دیشب  شوهرم اومده خونه دیده رو در خونمون یه شماره نوشته با ماژیک اونم بزرگ واقعا نمیدونم مال کیه و چرا اینکارو باید بکنه میترسم کسی برامون پا‌پوش درست کرده باشه چون دیر وقت بود بهش زنگ نزد الان خیلی میترسم رفته بیرون شمارشو برداشته بود قبلا و امروز نمیدونم زنگ زد بهش یانه که کی بود 

هیچی اگه مزاحمت ایجاد کرد برید مخابرات شماره رو پیگیری کنید یا شکایت کنید

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینجور وقتا از شوهرم بدترم ها...یعنی من بیشتر میگیرم

من بودم خودم همون دیشب زنگ میزدم

ببینم کیه

به قول معروف طلا که پاکه چه منتش به‌خاکه

اگه با پست هام بهت کمکی کردم،حالتو خوب کردم، ارومت کردم برام دعا کن!خیلی نیاز دارم.یادت نره ...به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست
2372
نه عزیزم من از این میترسم کسی از قصد برامون پاپوش درست کنه یا بخواد ب دروغ چیزی ب شوهرم بگه 

شوهرت زنشو میشناسه نگران نباش یه زره اعتمادو دیگه داره 

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
شایدم همینطوری باشه 

چرا انقد استرس گرفتی

استرس نداشته باش

دست پیش بگیر بگو زنگ زدی از دیشب فکرنو مشعول کرده شاید کاری داشته که اینکارو کرده

اینجوری که ترسیدی ادم شک میکنه چه برسه همسرت

وقتی خطایی نکردی دلیلی بر ترس و حدس و گمان اشتباه و نگرانی نیست 

طلا که پاکه چه منتش به خاکه 

مردم بیکار نیستن که بشینن برا بقیه پاپوش درست کنن،گیرم پاپوشی هم باشه وقتی خطایی نکرده ،نگرانی وترس بیمورده ،اعتمادی که بخواد با یه شماره رو در نوشتن از بین بره که فایده نداره 

2373