2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7636 بازدید | 250 پست
ت این جور جاها یه اخم و زیرچشمی غضب ناک بنداز و دوباره ول کن برو ..کنارش نشین...بگو والله عصر هجر و ...

حتی مثلا آون دختری ک سوار موتور بود رنگ مو رنگ چش مدل و رنگ لباس و حتی طرز نشستن رو موتور و...همه چیتو دقت کرد.وای خدایا با لذت تعریف میکرد. لبخند رو لباش و..... 

چطور ازش بپرسم آون رنگ مو و آرایشش چ مدلی بود و  ...اصلا ن پرسم بگم چطوری دوسداره.

قرار نیس ازش بپرسی   وقتی از یکی تعریف میکنه  ببین اون نفر  مثلا رنگ موش چه رنگیه 

یا میگه  چقدر  خوش تیپ  ببین  استایلش  و پوشش چطوری

والبته  منظورم  این نیست دایم  حواست ب مقایسه شوهرت باشه  و بخای خودتو شبیه اون خانوما  کنیچون اصلا عملی نیست 

اما در بعضی موارد  میشه   

بنظر من  یکی  دو مورد  رو امتحان کن  اگر   تغیراتت  ب چشمش اومد  و ازت تعریف کرد  پس میتونه مسکل هپین بوده  باشه  اگر   جبهه  گرفت  ک چرا موتو بلوند کردی یا ...  باید علت رو جای دیگه پیگیرشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیزاره برم. میگه زمونه عوص شده. بتو ک اعتماد دارم به بقیه ندارم. بعد الان میگه اختیارت دست منه آگه ...

حرف تمکین رو زد..بگو الان دوره زمونه عوض شده

تمکین تو نامزدی اصلا تو مرام  ما نیست..😏

بگو خوشت میاد دامادتون خواهرت رو ..تو نامزدی...🤫

دیگه خودش خجالت میکشا ازین حرف...

بعدش بگو باشه خونه بابام هستم با پول بابام‌میرم..

جای تو هم بابامو بیشتر می بوسم...

بابامم تعصبی میشه هرجا گیر  دااد که با تو بیرون نرم..دیگه نمیتونم دلشو بشکنم..و از تو دفاع کنم...ببخشید عزیزم..

هروقت هم دلم هوا تو کرد  میرم بابامو بغل میکنم..

ینی چی زمونه عوض شده خانم الان که دیگه زن و مرد نداره بعدشم مگه ورزش و کلاس چیز بدیه 😔😔😔😔😔

ن چیز بدی نیس. میگه تمکینم نکنی. یا حرفم رو گوش ندی پول نمیدم ک نری.گفتم زنتم آگه نفقه ندی خودت بدون چی میشه

2728
حرف تمکین رو زد..بگو الان دوره زمونه عوض شده تمکین تو نامزدی اصلا تو مرام  ما نیست..😏 بگو خو ...

چ خوب. مادرم الان گفته بیا بریم جایی ثبت نامت کنم  .نمیدونم بشوهرم بگم یانه؟

نمیدونم ازش پول بگیرم  درخاست کنم یا نه..چیکارکنم.

قرار نیس ازش بپرسی   وقتی از یکی تعریف میکنه  ببین اون نفر  مثلا رنگ موش چه رنگیه&nbs ...

گفت موهاشونو بلوند بود طلایی بود چشاشو رنگی بود سبز یود تاپ شلوار داشت و.....خشگل بود .

نمیدونم از نطر شوهرم بلوند یعنی چی.اخه رنگا رو نمیدونه

حرف تمکین رو زد..بگو الان دوره زمونه عوض شده تمکین تو نامزدی اصلا تو مرام  ما نیست..😏 بگو خو ...

بعدش دیگه هیچ جوابی ندم؟ اخه ازاونا آدمهایی هست ک میگه باشه برو خونه بابات و بعد بلاک میکنه.و این حرفامو جدی نمیگیره

بگو عشقم تمکین تو نامزدی

یعنی اینکه سفت بغلت‌کنم..ببوسمت..و با تو‌پیاده روی کنم..موتور سواری کنم..کنار تو بودن نفس بکشم...

دیگه چه انتظاری داری!! عشقم تمکین مجبور کردن نیست 

تمکین یعنی به رضایت رسوندن...

مگه انتظارت از رضایت تو چی‌معنا میشه..

کلا با حرف به بازی بگیر..ولی درمورد جوابهاش..بگو آها پس منظورت این جمله است...در موردش فکر میکنم..

الکی گاهی حرفاشو بگو نیاز به فکر کردن داره..

چون مردها خیلی خوششون نمیاد زنشون همه چیز تموم باشه..

گاهی خودتو ساده نشون بده گاهی با کنایه های شیرین اونو تو مضیقه بذار..یعنی تو کنایه هات از کلام مثبت هم استفاده کن  که نفهمه از کجا خورده..نفهمه گارد  تو چیه...

2738
بگو عشقم تمکین تو نامزدی  یعنی اینکه سفت بغلت‌کنم..ببوسمت..و با تو‌پیاده روی کنم..موتور سواری ...

چقدر خوب.شوهرم فکرمیکنه تمکین  نکردن یعنی ر ا ب ط ه. نداشتن و حرفش رو گوش ندادن.

منم گفتم من تمکینت میکنم ولی تونمیکنی. میگه باشه پول میدم.گفتم توام حرفم رو گوش کن بزار برم کلاس و.  بلد نیستم  اصلا

بگو عشقم تمکین تو نامزدی  یعنی اینکه سفت بغلت‌کنم..ببوسمت..و با تو‌پیاده روی کنم..موتور سواری ...

پول آرایشگاه و رسیدگی ب پوست  ومن رو از شوهرم پول بگیرم حتی بدون اینکه تمکینت کنم درسته؟

برای کلاس آموزشی از کی پول بگیرم

چ خوب. مادرم الان گفته بیا بریم جایی ثبت نامت کنم  .نمیدونم بشوهرم بگم یانه؟ نمیدونم ازش پول ب ...

اصلا خودتو محتاج پول اون نشون نده...طوری که بهت بده..تشکر ساده کن..ولی غش نرو...بخاطر پول دادن هاشم خیلی نمیخاد تو نامزدی ازش تعریف کنی...

که فکر کنه خونه بابات گشنه بودی..

ولی عادت پول دادن رو تو ذهنش عادی کن..

مثلا من خنگول شولرم هیچی نمیداد

فقط از شارژ موبایل شروع کردم..خیر سرم..

مثلا کمتر جوابش رو میدادم..میگفت چرا زنگ نزدی گفتم شارژم تموم شده بود..یه بارم شارژ نداشت خودم بهش شارژ دادم..ذوق کرد بهد از اون دیگه شارژ موبالی براش عادی بود..

ولی متاسفانه خانواده ام غدغن کردن اگر ازش پول بگیرم..

و  همین راه اشتباه رو تا الان ۱۰ سال شده به دوش کشیدم...

تو این کارو نکن نامزدی رو یه کم طولانی کن

(سفت و سخت بدون رابطه اصلی نامزدی رو نگه دار)

تا بهتر بتونی بشناسی و چطوری رفتار کنی..و چطور جواب بدی اثرگذار میشه..

پول گرفتن رو عادی جلوه بده..هم خدجها رو یهو گردنش ننداز

یه ماه برای اصلاح و آرایش بتدریج بگیر

یه ماه بخاطر خرید کتاب..

باخودش که رفتی بیرون گرونتر ها رو انتخاب کن حتی اگر نمی ارزن..بعد یه موقع پول گرفتی خودت تنهایی ارزون ترین ها رو بگرد و بخر تا مفهوم پس انداز مخفیانه رو تو وجودت حس کنی..

واسه خرج کردن هات آمار نده..هرموقع پرسید چی خریدی..

با ناز و ادا  بگو خرج شد دیگه😉🙃

(مثلا با حالتی که شال رو با ناز میندازی روی شونه ات

یا تو خونه دست میندازی به موهات..یا وقتی تو بغلش هستی و ازت پرسید..چی خرج شد..بگو اووف مگه الن وقت این حرف‌هاست..بیا تو بغلم...)

کلا عادت نده ریز قیمت خرجهات رو بدونه

ولی گاهی محتوای خریدت رو نشون بده

یاد بگیر بعد عروسی هم پس انداز هات رو نفهمه و پیامک بانکی برات نیاد

رمز همراه بانک رو هم نفهمه..اصلا همراه بانک اگر داری تو گوشی توی پوشه قایم کن..

به مرور اگر  طلا خریدی پیش مادرت امانت بذار

طلاهای بی اجرت بخر فقط به نیت پس انداز نه برای قشنگی..

این مسائل مالی

کارهایی بود که من انجام ندادم و الان واسه بچه هام و آینده شون هم‌نگرانم..فقط چون شوهرجان رو عادت ندادم..

و اینکه ریز حزئیات رو خیلی در میاره..تو این کارها رو حواست باشه..

باشه تگم کن

نشد

خودت برو بگرد خب یه موردی هس زیر تاپیکا به روز مینویسه بیشتر ببینید بزن روش بگرد پیداش کن

اما گفتن یه چیزیه ب اسم همیار عشق یا همیار همچین اسمی مشاوره ست بزن گوگل ببین چی بالا میاد

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
2706