2733
2739
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7668 بازدید | 250 پست
وای . منم دوسدارم دوچرخه سواری موتور سواری و...باشگاه وکلی کلاستر دیگه و....ولی نمیزاره. خب وقتی دوس ...

دوچرخه سواری موتور باشگاه ورزش کلاس اینا که الان همه جا موقعیتش هس خانم دیگه،خب باهاش حرف بزنین و برین از زندگی لذت ببرین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم ابنجوری بود اشکشو دراوردم

والا بخدا هی ادای نجیبارو درمیارم فکر میکنع خبریه

نمیگم شما اینکارو کن ولی واسه من ج داد

پررو هستن والا هر گ ه ی هم میخای بخوری یواشکی دیگه

این تعریف کردنش یعنی چی

یا همسرت  اون رنگ مو   ارایش  و..رو  دوس داره  و اینجوری ازت میخاد ک  تو هم اون مدلی باشی

یا  از لحاظ ظاهری  حس میکنه تو ازش برتری و میخاد اینجوری تو سرت بزنه  ک  کمبود خودشو جبران کنه

یا واقعا مریضه  و نمیفهمه  وقتی ازدواج کرده چشاشو باید ببنده  والا بله هزاران  زن  زیباتر از شما هستن  توی شهرتون  والبته هزاران مرد زیباتر هم   ..ولی باید بپذیره  شما دو نفر براهمید و تمام

2728
اها.یعنی من هم ببینم چی دوسداره.خودم رو به شخصیتی ک دوسداره برسونم؟

نه عزیم هرگز خودتو بخاطر دیگران تغییر نده..مگر اینکه متوجه بشی رفتار یا طرز فکر خودت جایی نیاز به تغییر داره..خودتو با آگاهی خودت تغییر بده..

چون اگر بخاطر چشای شوهرت هی بخای در تغییر باشی

انگار اعتماد به نفس خودتو تشنه رها کردی..خودتو اگر تغییر میدی بخاطر خود باوری باشه..یعنی مثلا از درونت پرسیدی چرا انجا ناراحت شدم..بعد چند تا جواب پیدا میکنی..بعد با خودت میگی پس فلان جا این حرف ناراحتم‌میکنه..پس اگر جرئت لازمه حریم خودم رو نشون میدم..اگر سکوت لازمه خودمو بی خیال نشون میدم..اگر اعتماد به نفس لازمه به خودم واسه دل خودم واسه حس خوبم به تودم رسیدگی میکنم...از خودم پذیرایی میکنم..با احساس خوب کاسه خودم یه چایی یا شربت میریزم و میام‌میشینم جلوی چشم بقیه...فقط خودم‌میخورم..راحت تکیه بده و یه آخیش بکش..طوری گه خانواده شوهر یا هرکسی که تو رو بی ارزش میکنن ببینن چقدر واسه خودت ارزشمندی..و برای خودت حتی با یه چایی و نسکافه  از کچکترین چیزهاا لذت میبری...

وای . منم دوسدارم دوچرخه سواری موتور سواری و...باشگاه وکلی کلاستر دیگه و....ولی نمیزاره. خب وقتی دوس ...

اینقدر نمیذاره رو تکرار نکن...

تا نامزد هستی باید برنامه های مورد علاقه ت رو انجام بدی...

الان که وقت این‌نیست افسار بدی دستش هی بگی چشم..

با سیاست هرجایی لاطمه ازش بله بگیر..مثلا جلوی خانواده خودت اگر رودر کایس داره یا جلوی بعضی دوستاش..

الکی حرف بذار تو دهنش بگو آره فلانی(عشقم میخاد من برم کلاس فلان..یا منم فلان کلاس رو دوست داشتم ولی از وقتی عشقم تشویق کرده دیگه راغب شدم برم...)

دیگه شاید بعضی جاها نتونه جلوی جمع بگه نه..همون جا اوکی میده..بعدشم زیر زد بگو آخخی عزیزم تو که خیلی خوش قول هستی..ببین چقدر دوستت دارم که جلوی بقیه تعریفت کردم..بعد دیگهنتظر شنیدن کلام بعدی نشو..و لرو مشغول یه کاری شو..)دیگه هرجا که فکر میکنی ممکنه بد حواب بده منتظر چشم تو چشم شدن نشو..و جا تو عوض کن مشغول یه کار دیگه بشو...

راستی اگرم واسه هر اجازه ای که میخاد برات صادر کنه..زیر بار هیچ تمکین نامزدی نرو..با شوخو جدی ازش در برو..هرگز باج عاطفی نده..عرف نامزدی رو زیر پا نذار...چون چندسال زمان میبره تا بشناسی شوهر جان رو...پس مرواررید درونت رو هرگز  براش خرج نکن...فقط با تعریف و تملق جلوی جمع میتونی یه کاری براش‌گرده باشی..انگار حس خوب رو از طریق تعریف از شوهرت بهش میدی..اونم یاد میگیره فلان تفریحات رو برات اوکی کنه..

ولی جلوی خانوادا شوهر ازین یه دستی زدن ها نرو..

فقط از اخلاق های ساده ش تعریف کن گاهی اگر جنبه دارن ازشون تشکر کن بخاطر همچین پسری.(حتی شده به شوخی)..یا اصلا تعریف نکردی...باهاش مشغول صحبتهای ساده باش ولی ارتباط چشمی داشته باش ..که بازم اونها بعهمن اع عروسپون م ا با کوچکترین حرفها میتونه با پسرمون  هم کلام بشه...

2738
دوچرخه سواری موتور باشگاه ورزش کلاس اینا که الان همه جا موقعیتش هس خانم دیگه،خب باهاش حرف بزنین و بر ...

نمیزاره برم. میگه زمونه عوص شده. بتو ک اعتماد دارم به بقیه ندارم.

بعد الان میگه اختیارت دست منه آگه بدون اجازه بری جایی پول نمیدم

آگه تمکین نکنی پول نمیدم و..

نمیدونم چطور برخورد کنم. اگه من این چیزا رو بگم بهم میگه تو فلانی و...حتی شوخی رکیک میکنه مثلا خاهرت ...

ت این جور جاها یه اخم و زیرچشمی غضب ناک بنداز و دوباره ول کن برو ..کنارش نشین...بگو والله عصر هجر و قجر هم ازین حرفها نمیزدن که تو‌ میزنی

(یه روز ازش پذیرایی نکن واسه خاطر همچین حرف بی شخصیتی..)

هر بار ین حرف رو زد این طور سرد رفتار کن

نمیزاره برم. میگه زمونه عوص شده. بتو ک اعتماد دارم به بقیه ندارم. بعد الان میگه اختیارت دست منه آگه ...

ینی چی زمونه عوض شده خانم الان که دیگه زن و مرد نداره بعدشم مگه ورزش و کلاس چیز بدیه 😔😔😔😔😔

2706