2297
2298
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

با اجازه استارتر🤚🏻

میشه ی نفر از من ی سوال بپرسه

ببینم حس ششمم واقعا خوبه؟

سلام🙋🏻‍♀من یک دختر ۱۷ ساله هستم😎 پرانرژی وشاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن     مغرور جذاب😁از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍  زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺  خیلی دوس دارم😍😇 دوس دارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن به خواسته هام یک صلوات🌹بفرستی🥺  ممنون میشم ازت🙏🏻😇ان شاءالله همیشه حالتون خوب باشه🤩🌹🌹
با اجازه استارتر🤚🏻 میشه ی نفر از من ی سوال بپرسه ببینم حس ششمم واقعا خوبه؟

خصوصیات ظاهریم

لالا بخواب خدا خسیسه واسه کمتر کسی خوب می نویسه یکی لبهاش همیشه غرق خنده اس یکی چشماش تو خوابم خیس خیسه
😂متولد چ ماهی هستم؟ 

شهریور یا آذر

(اما حس ششم پیش بینی اتفاق هست نه سن و ماه تولد و رنگ لباس اینا!)

سلام🙋🏻‍♀من یک دختر ۱۷ ساله هستم😎 پرانرژی وشاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن     مغرور جذاب😁از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍  زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺  خیلی دوس دارم😍😇 دوس دارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن به خواسته هام یک صلوات🌹بفرستی🥺  ممنون میشم ازت🙏🏻😇ان شاءالله همیشه حالتون خوب باشه🤩🌹🌹