2733
2771

خانه دارم یه پیج مزونی دلرم نهایت دوتومن ماهی کار کنه و شوهرمم ماهانه واسم پول میده جز اون از هر بار میرم خرید ۲۰ تومن میارم میریزم تو قولک ۳ ماه یبار قولکو باز میکنم میرم یه چیزی میگیرم سکه پارسیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلاً من خودم 

همسرم شغلش ازاده 

پول خورد تو بساطش خیلیه حوصله نمیکنه جمع کنه 

برا حساب کتاب پولاشو میاره دو هزاری و هزاری هاشو جمع نمیکنه 

من جمع میکنم دو ماه بعد رفتم حسابشون کردم یک تومن شد 

ریختم به حسابم 😁 شوهرم باورش نمیشد 😂

قلک هم دارم اگه پولی چیزی دستم بود بندازم توش 

وقتی پر شد برا خودم طلا بگیرم 

همه خرجام با شوهرمه ،حتی بخوام یه ادامس بگیرم خودش پولش رو میده،جدا ماهانه بین پونصد تا هفتصد ماهیانه بهم میده،بعضی ماها هم اگر درامدش کمتر باشه چهارصد ،من هم بعضی وقت ها که کم میاره بهش قرض میدم ولی برگردوندنی باید روش بزارن بهم برگرده مثلا سیصد و سیصد و پنجاه پس میگیرم.تنها راز موفقیتم همینه که ازش سود میگیرم  طفلی هیچ وقت هم هیچی نمیگه بهم میده

خانه دارم یه پیج مزونی دلرم نهایت دوتومن ماهی کار کنه و شوهرمم ماهانه واسم پول میده جز اون از هر بار ...

چه خوب منم کانال لباس دارم ولی از شروع کرونا بخصوص این یک سال آخر ،فروشم خیلی خیلی کم شده ،خرج نتم هم در نمیاد ،کلا ناامید شدم ،

2706