2752
2734

حس میکنم وسواس مرتب بودن گرفتم 

خیلی داره اذیتم میکنه ..

ی دختر 7ساله دارم و ی پسر 2 ساله ولی بااین حال خونم همیــــــشه مرتبه ، اگ ی جایی بهم ریختگی کوچیک داشته باشه رومخمه تا جمش کنم 

دخترمم کاراشو خودش انجام میده و ب نظم خیلی اهمیت میده .. مثلا وقتایی ک لباس پهن میکنم رو جالباسی حتما باید شلوارا کنار هم تی شرتا کنار هم و ....

اگ غیر این باشه فکرم درگیرش میمونه 

مسافرت بخام برم صفر تا صد خونه مرتب میکنم حتی کشو ها رو ..

همه مسخرم میکنن و بهم تیکه میندازن میگن حکم ناظم رو داری تو فامیل ..هی میگن الان جوونی و حوصله داری دوروز دیگ ک پیرشدی خودتو از پا میندازی و داغوون میشی 

اما من از کارم اذت میبرم وقتی همه چی مرتبه و تمیزه حس سرزنده بودن بهم دست میده و ب خودمو بچه هامم همیشه میرسم جوری ک شوهرمم ترقیب شده و ازم راضیه میگ هرکی هرچی میخاد بگه تو کارخودتو بکن و لذت ببر نزار حرف کسی روت اثر بزاره ...

ب نظرتون راست میگن؟؟ من زیاده روی میکنم؟؟

✨📸

منم عین توعم میگم شاید وسواس فکری دارم نمیدونم 

کاربر قدیمی هستم از سال 98 اینم کاربری سومم هست . اگه دلت گرفته اگه که ناامیدی بخند اره بخند                                                                        نایاگاراپوپو اینو هر کسی نمیفهمه فقط خودمون میفهمیم ^-^

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

این ک خیلی خوبه تمیزی و مرتب ولی آدم ی جاهایی باید ب خودش استراحت بده

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731

متاسفانه در همین حد نمی مونه و بیشتر میشه

و زندگیتو مختل میکنه

هر چیزی که از حد تعادلش خارج بشه آسیب زاست

برو مشاوره و مشکل وسواست رو حل کن تا فلجت نکرده

دور از جون

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

توخونه آرایش مرتبی دارم لباسام همیشه تمیز و اتو کشیدش 

دختر خواهر شوهرم میگه آرزو دارم ی بار برم خونه دایی زندایی رو وقتی از خواب بیدار میشه ببینم .. بازم مرتبه یان 

شاید باورتون نشه اما وقتی ام از خواب بیدار میشم اصلا ژولیده نیستم🤣🤣🤣

موهام هیچوقت بهم نمیریزه😅

میگه بخدا خودتو تافت میزنی بعد میخوابی 🤦🏻‍♀️🚶‍♀️🤣

✨📸
خیلی خوبه اینجوری  ولی سخته همش مرتب باشی  به موقع آدم حال نداره  کار داره و....

بخامم نمیتونم 

بخدا ی بار گفتم ولش کن بزار اهمیت ندم 

ولی شوهرم و دخترم مث همیشه کاراشونو انجام دادن و هیچ بهم ریختگی ب وجود نیوردن

اخه میدونی خونه ما هرکسی کارخودشو خوب انجام میده دیگ نیازی ب دوییدن من نیست 

واسه همینم من اصلا خسته نمیشم کارای روزمرو انجام میدم

ولی بازم همه فکر میکنن من ی نفری صب تا شب بشور و بساب میکنم

🤣

✨📸
متاسفانه در همین حد نمی مونه و بیشتر میشه و زندگیتو مختل میکنه هر چیزی که از حد تعادلش خارج بشه آس ...

نمیدونم ...

اخه اصلا منو اذیت نمیکنه 

کسی چیزی رو کثیف نمیکنه ک من بخام اذیت بشم

مگ اینکه مهمون بیاد ک اونجوری شرایط فرق میکنه

✨📸
بخامم نمیتونم  بخدا ی بار گفتم ولش کن بزار اهمیت ندم  ولی شوهرم و دخترم مث همیشه کاراشون ...

خب اینجوری خیلی خوبه که اونا کارای خودشونو انجام میدن 

خوب تربیتشون کردی✌🏻😍 

مثل شما کم پیدا میشه که همیشه مرتب باشن 

خب اینجوری خیلی خوبه که اونا کارای خودشونو انجام میدن  خوب تربیتشون کردی✌🏻😍  مثل شما ک ...

حرفای بقیه آزار دهندس برارم

ی جوری تو کچکترین مسائل آدم دخالت میکنن ک کلا سبک زندگیتو میبرن زیر سوال 

✨📸