2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بالا میره نگران نباش

من رفتم طلاببینم گفت ممکن تا پاییز به ۲تومن برسه

پفک نمکی و بیسکوییت ماسالای سابق هستممم و به دلیل فراموشی رمز،بیسکوییت ماسالا به افق پیوست😭 برای سلامتی پسرم ی صلوات می‌فرستی😘

ببین نگران نباش اصلا فک کن طلا نخریدی بهش فکر نکن حتی نفروش صبر کن بالاخره میره بالا اصلا پیگیر قیمت نباش

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2740

طلا ضرر نیس

اون موقع که سکه شد ۶۰۰ تومن به شوهرم گفتم بخریم

گفت عمرا  ۷۰۰ بشه

هفته پیش ۱۵ میلیون بود .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
دقیقا🤣🤣🤣ما خانوادگی طلا بازیم😂😂😂مامانم وان یکاد و انگشترهای کوچیک بچگی منو شما حساب کن بهم داد ...

اوه چه عالی خوبه نگه داشته مامانت ولی از صحبتات فهمیدم طلا بازی مثل خودم     

عشق فقط یعنی خدا  من آدمیم که رفتارمو با شعور طرف ست میکنه پس اگر از رفتارم ناراحت شدی به شعورت نگاه کن...
ازکجا نگاه میکنی؟ من ک دیدم ۱۳۵۵ بود

نیم سکه بخر یا سکه تمام 

ضرر نمیکنی حتی اگه بخوای بفروشی .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

دو سال پیش طلا گرمی 1383 بود حدود 25 میلیون سکه خریدم بعدش حتی تا روی گرمی 950 هم اومد که کلی ناراحت شدم ولی میبینی که دوباره بالا رفت. طلا برای امروز بخری فردا بفروشی نیس حداقل باید دوسال نگهش داری 

طلا تهش ضرره

اصلا اینطور نیس البته واسه افراد عجول بله ضرره ولی واسه فرد صبور همیشه سود بوده

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2706