2752
2734
عنوان

به نظرم همه چی چهره عملیع

241 بازدید | 18 پست

هرچقدم دختر خوبی باشی تا خوشگل نباشی کسی سمتت نمیاد توام بری سمتشون بعد یه مدت میرن چون انتخابشون نبودی

واسه همین همه میرن عمل میکنن غیر از خوشگلای طبیعی 

اکی اکه مشکل زمین و زمان و کائنات من ازدواج نکنم حل میشه باشه نمیکنم بالاخره عمره منم تموم میشه تا ابد که نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختر خوب و عفیف و نجیب و مهربون کمه ...پسرا هفتاد درصد معتاد و شرابخوار ویا بیکار و خیانت باز ‌.دخترا هم ولش کن .پوششون برای دوام زندگی مناسب نیست.

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 
من طبیعی خوشگلم دلم میخواد دماغمو عمل کنم چون شکسته  بنظرتون عمل کنم؟ اینجوری‌تو عکس بهتره

اشتباه ...چون ده سال بعد این دماغ خراب میشه ....دندون هم نیست با امبلنت درستشه ....دماغه ....

فتوشاپ رایگان طراحی کارت ویزیت طراح کارت پستال طراح کاتالوگ 

پسر و دختر خشکل باید برن طرف خشکل،نه اینکه پسر زشت و بی ریخت باشه دنبال خشکل بگرده یا برعکس

هرکسی متناسب با خودش باید انتخاب کنه

پزشکی جان تو حسرت شدی واسم و تمام دلخوشی های زندگیمو ازم گرفتی💔تو آرزوی بچگیم بودی و من خودمو با تو و روپوش سفید و مطب و بیمارستان و دانشگاه پزشکی کللللی تصور کرده بودم،تو نیازم بودی،علاقم بودی،آینده ام بودی و پایه های ساختن زندگیم اما....

اشتباهه، من عملی سراغ دارم دیگه جایی از صورتش نمونده تغییر نداده باشه، کلا کوبیده از نو ساخته، ولی اینقدر زشت شده، هیشکی نگاش نمیکنه، از اون حالت معصومیت شده دماغ سربالا، لب درشت، چشم ورم کرده... متولد 63 هست، بلاخره پارسال با زور و پول و... یه پسره را مجبور کرد باهاش ازدواج کنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چه فایده واسه بچه دار شدن مشکل دارن، پسره هم بچه میخواد

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹