2733
2739

اصلا نگران نباش ۳ سال نگهر دار اون موقع متوجه سودش میشی

مگه طلا گرمی چند بود ۱۲۰هزار تومن بود شده ۱میلیون سیصد خورده ای ۳ سال دیگه میگی کاش تو یک و خورده ای میخریدم کلی سود کرده بودم

من اون روزی رفتم ۷ گرم دست دوم خریدم ۱۳۹۰ بود اصلا هم ناراحت نیستم نگهر داشتم ۵ سال دیگه بفروشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا اینطور نیس البته واسه افراد عجول بله ضرره ولی واسه فرد صبور همیشه سود بوده

👍👍 هیچ وقت ضرر نبوده 

حرف شما کاملا درسته کسانی ک عجول هستن ۱۰۰ درصد ضرر میکنن

الان همین پول بزاریم بانک به خیال خودمون اون سودی ک میدن خیلی خوبه اما ۳ سال دیگه با اون پول یه دوچرخه هم نمیشه خرید این یعنی ضرر

2728
اتفاقا همیشه سوده مخصوصا سکه

خب دیگه متاسفانه دید همه همینه

شما چهار سال دیگه بفروش سکتو بعد ببین با پولش چند تا سکه میتونی بخری

اگه ی دونه سکه فروختی تونستی دو تا بخری سود کردی

در غیر این صورت شما فقط ارزش پولتو حفظ کردی سود نکردی

اصلا اینطور نیس البته واسه افراد عجول بله ضرره ولی واسه فرد صبور همیشه سود بوده

نه سود نیست فقط ارزش پول حفظ میشه

عمرا بتونی سه سال بعد همون میزان طلارو بخری فقط تونستی حفظش کنی این یعنی ثبات نه سود

2738
👍👍 هیچ وقت ضرر نبوده  حرف شما کاملا درسته کسانی ک عجول هستن ۱۰۰ درصد ضرر میکنن الان همین پو ...

👍👍👍

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁