2737
2734
یه داستان واقعی دیگه، مامانم یه خاله ناتنی داره، خالش دوتا دختر متاهل داشت، یکی از دخترا افتاد با شو ...

دیگ شوهر اول مژگان بیغیرترو پسترو کثیفتر ادم نبوده دیگ .وقتی زنش فرار کرده چطور تونست بازم قبولش کنه و باهاش ادامه بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا دیگه که حرف ازرابطه میزنه یه نشانه هایی از اندام و بدن خانمه میزنه که امکان نداشته کسی بدونه . ...

این داستان خیلی تکراریه دوست عزیز.من ۴۰ سالمه.یادمه ۲۰ سالم بود این داستانو خانمای فامیل میگفتن 😂

بارها توسایتم خوندم.همین چند وقت پیشم ی کاربر تاپیک زد در همین رابطه.ولی خب مطلب درستیه.از قدیم گفتن زن نامحرم از مرد نامحرم بدتره

2731

لطفا برام نفری یک حمد بخونید فردا کنکورمو خوب بدم 🥺🙏اینروزا بابام اینا حالشون خوب نیست میخوام با قبلیم خوشحالشون کنم🥺اما متاسفانه یک هفتس درگیر این ویروس اسهال استفراغ شدم و میترسم کنکورمو فردا خراب کنم 

میشه دعام کنید 🙏😭😭🥺فقط میخوام بابام اینا بخندن.... 

ب مادراتون بگید برام دعا کنن 😭🙏

خواهش میکنم برام دعا کنید 🙏🙏🤍برام سه تا صلوات بفرستید و دعا کنید کنکور قبول بشم 🙏🙏🥺وضع مالیمون درست بشه و مشکلات و غصه هام حل بشه 🤍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
2738
واقعا؟ من دلم میخواد با تک پسر ازدواج کنم فکر میکردم خیلی خوب و از همه نظر عالیه. تکا چجورین؟

زیادی گول تک بودنشونو نخووورررر...هزارتا دردسر داره...

هرجا بری پدرمادرش باهاتن...مدام چک میکنن ک ببینن تو زندگیت چخبره از من حتی ب خوردنمونم کار دارن...خیلی ادعا دارن ک بچشونو دوس دارن ....زیادی دخالت میکنن...باید کنار اونا زندگی کنی...اگه شوهرت بچه ننه باشه ک فاتحه ات خونده است...خدانکنه حسود باشن ک هرکاری کنی دنبالت انجام میدن...و هزاران عیب دیگه

روزی خواستی ازدواج کنی خیلی مشاوره برو...رفت و آمد خانوادگی داشته باش...اخلاق و رفتار پدرشوخیلی نگاه کن چون پسر همون رفتاری ک پدرش با مادرش کرده همونطور رفتار میکنه...همه آدما شبیه نیستن..تو ازدواج باید صیور و زیرک بود...

انشاا... یه بخت خوب سر راهت قرار بگیره

2706