2737
2734
[QUOTE=243043320]وای خداااااااا😢😢😢😢😢😢 یعنی  از بس چندش بود ازدواجشون  واقعا   گ ...

نمیدونم چطوری 

تونستن چنین کار وقیحانه ی انجام بدن 

برن بمیرن لجن های کثافت خدا کنه اعدامشون کنن

خواهر زاده و داییی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نمیدونم راسته یا دروغ ولی میگن کشورهای خارجی بعضیا شون 

دختر خاله یا دختر عمه اینارو خواهر و برادر میدونن و 

ازدواجی بینشون رخ نمیده 

راستی بچه هاشون از لحاظ جسمی مشکلی نداشتن؟

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
نمیدونم چطوری  تونستن چنین کار وقیحانه ی انجام بدن  برن بمیرن لجن های کثافت خدا کنه اعدا ...

از راست بودن که متاسفانه راست هست، مربوط به۲۳ سال پیشه حدودا، که ۶ سال پیش لو رفتن، اصلا خبر ندارم چی سرشون اومد، بچه هاشون دختر و پسر سالمی بودن که همون سال به بهزیستی  تحویل داده شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از راست بودن که متاسفانه راست هست، مربوط به۲۳ سال پیشه حدودا، که ۶ سال پیش لو رفتن، اصلا خبر ندارم چ ...

درسته گلم 

والا چی بگم  

دنیا بد نیست ولی آدما به لجن کشوندن  دنیا رو 😔

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2728
2740