2737
2739
جدیدا همینطوری شد تو شهر شوهرم چاقو چاقو کشی  دوتا زن باهم دوست بودن و همه چی به هم میگفتن&nbs ...

عزیزم برای منم میخونی ؟ باردارم و خدا کمکم کنه به مراد دلم برسم 

برات حمد خوندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ وقت خوشم نمیاد از زندگیم و رابطم برای کسی تعریف کنم...هیچ وقتم از زن یا دختری برای شوهرم تعریف نکردم....الان سیزده ساله.....شوهرمم همینطوره...چیزی نمیگه........مثلا وقتی توی جمع زنونه هستیم....همه میان رختخواب هاشون رو پهن میکنن اون وسط..مخصوصا جاری هام...من فقط میشنوم....اصلا یه کلمه حرف نمیزنم...یه بار جاریم گفت احساس میکنم شما خیلی سردین باهم...گفتم از کجا میدونی..گفت آخه هیچی نمیگی...گفتم الان از رابطه ام با شوهرم بگم گرم میشم دلیلی نداره حریم خصوصیم رو برای بقیه بگم شاید شوهرم راضی نباشه....دیگه ساکت شد حرفی نزد

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹
2728
عزیزم بحث پرت بودن نیست  اولا اینکه من چون خودم انسانم تصور کردم ایشون هم انسانن .دوما اینکه خ ...

ببخشید اگه تند حرف زدم.

یه لحظه تصور کردم اون خانم کارش رو بلد بود و شوهر شما رو از راه به در میکرد،زندگی و روح و روان شما به باد میرفت

حیف ازین همه اعتماد که البته واقعا غیرضروریه.

هر کسی نباااید وارد حریم زندگی آدم بشه

خلاصه کلام اینکه بعضی زنا خیلی نامحرمن .حتما معنیش این نیست که بره بگه فلانی اندامش چنین و چنان هست ...

خواهر شوهرها و مادر شوهر من همین جورین

خونه دسته ی گله بعد مثلا یکی از توپای پسرم زیر مبل باشه انقدر میرن پشت سر حرف درمیارن که حد نداره

اینجوریه که سالی یه بارم بزور رفت و امد داریم

قصه شما رو مامان بزرگم تعریف میکرده که سالیان سال پیش دوتا جاری باهم میرن حموم عمومی، روی رون پای یک ...

بله منم همیشه مامانم بهم میگفت امان از زن نامحرم ولی خدایی این چیزی بود که واقعا اتفاق افتاد 

یعنی من الان دوستم رو که تازه طلاقشو گرفته و گفته واسه درددل کردن دوست دارم چندروز بیام مهمونت بشم, بپیچونمش؟

از شهر دیگه ای میاد

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃
2740
اون میشه آدم سمی با عرض معذرت البته قصدم توهین به همسرتون نیست

نمیدونم والله  چی بگم گاهی  چیزهایی هم برا بقیه تعریف می کنه که اتفاق نیفتاده مثلاً میگه آشغال روی فرش رو زیرفرش قایم می کنه خانم من

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
نمیدونم والله  چی بگم گاهی  چیزهایی هم برا بقیه تعریف می کنه که اتفاق نیفتاده مثلاً میگه آ ...

باید بهش یاد بدی باید بدونه که هر چیزی که مربوط به خونه هست نباید بره بیرون . بغضی مردا هارت و‌پورت دارن ولی واقعا ساده هستن چون خودشون یاد نگرفتن و‌نمیدونن بعضی حرفا و کاراشون اشتباه هست.

یعنی من الان دوستم رو که تازه طلاقشو گرفته و گفته واسه درددل کردن دوست دارم چندروز بیام مهمونت بشم, ...

پاش باز بشه توی خونت ..ول کن نیس...هی میخاد بره بیاد....درد دل چرا...بره با خواهری مادری..یا یه دوست توی شهر خودش دردو دل کنه.....

خدایا میشه یه بار دیگه مادر بشم🥹