2737
2739
[QUOTE=243043320]وای خداااااااا😢😢😢😢😢😢 یعنی  از بس چندش بود ازدواجشون  واقعا   گ ...

نمیدونم چطوری 

تونستن چنین کار وقیحانه ی انجام بدن 

برن بمیرن لجن های کثافت خدا کنه اعدامشون کنن

خواهر زاده و داییی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نمیدونم راسته یا دروغ ولی میگن کشورهای خارجی بعضیا شون 

دختر خاله یا دختر عمه اینارو خواهر و برادر میدونن و 

ازدواجی بینشون رخ نمیده 

راستی بچه هاشون از لحاظ جسمی مشکلی نداشتن؟

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
نمیدونم چطوری  تونستن چنین کار وقیحانه ی انجام بدن  برن بمیرن لجن های کثافت خدا کنه اعدا ...

از راست بودن که متاسفانه راست هست، مربوط به۲۳ سال پیشه حدودا، که ۶ سال پیش لو رفتن، اصلا خبر ندارم چی سرشون اومد، بچه هاشون دختر و پسر سالمی بودن که همون سال به بهزیستی  تحویل داده شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از راست بودن که متاسفانه راست هست، مربوط به۲۳ سال پیشه حدودا، که ۶ سال پیش لو رفتن، اصلا خبر ندارم چ ...

درسته گلم 

والا چی بگم  

دنیا بد نیست ولی آدما به لجن کشوندن  دنیا رو 😔

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
2731
2740