2733
2734
عنوان

کنکوریااا بیاین یه سوال

94 بازدید | 4 پست

شما حاضر میشین کسی که نتایج کنکورش نیومده باشه ولی درصدایی که زده رو حساب کرده میدونه خوب میشه مشاورتون بشه؟

رایگان البته

دوستم میگه نذر کرده اگه کنکورشو خوب بده یه نفر که شرایط مشاور گرفتن نداره تا کنکور مشاورش باشه رایگان

و نمیخواد صبر کنه تا نتایج بیاد میگه میخواد بعد کنکور شروع کنه که از همون اول راهو با اون یه نفر درست بره و عقب نیفته و اینا

مشاور دادن که الکی نیست یه جا اشتباه کنه سرنوشت یکی دیگه رو نابود می کنه اگه می خواد مشاور بشه باید آموزش ببینه 

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشاور دادن که الکی نیست یه جا اشتباه کنه سرنوشت یکی دیگه رو نابود می کنه اگه می خواد مشاور بشه باید ...

سالای کنکورش خیلی آموزش دیده برای خودش حتی دوره هایی که برای مشاورا میذارنو شرکت کرده..نمیخواد مشاور بشه فقط میخواد نذرشو عملی کنه برای یک یا دو نفر

2731
دوستتون رو معرفی کنین تا به ما کمک کنن  من زمانی که دانش آموز کنکوری بودم یعنی برا کنکور میخون ...

هنوز کنکورشو نداده فقط یه پیشنهاد کاری داشت میخواست ببینه اگه کسی اعتماد نمیکنه بیخیالش بشه