2733
2734
عنوان

نقشه ی جاری و مادرشوهر😕

| مشاهده متن کامل بحث + 192374 بازدید | 376 پست
خلاصه حرفای خودشو زده بود پای من..منم که دیدم منو میخواسته خراب کنه منم از خودم دفاع کردم و حرفای او ...

😄😄😄😄😄😄😄عجب سیاست کسی تو رو بده کرده که خودش خوبه بشه عجیب ار این جانو دوپا .فکر کنم شیطونم یه گوشه نشسته بوده ساکت درس یاد میگرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا الان خواهرشوهرم،برادرشوهرم و پسرش نمیرن کربلا 

منم هر موقع میرم پیش مادرشوهرم میگه ما میریم شماهم بیاید اینجا بمونید مراقب خونه زندگیمون باشید

نمیدونم نرگس میگه پسرمو کجا بزارم حواستون به اونم باشه منم گفتم باید پسرشم میبرد پسر اون یجا واینمیسه ک

حالا الان خواهرشوهرم،برادرشوهرم و پسرش نمیرن کربلا  منم هر موقع میرم پیش مادرشوهرم میگه ما میر ...

مادرشوهر متوجه شدن اون حرفا رو شما نگفتید؟ 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2738

چه آدم بیکارو مریضی واقعا انقد وقت از کجا میارن صرف این موضوعات می‌کنن حالا شما بد بشی چی به اون میرسه

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

فقط هرچی از مادرشوهرت بد گفت سکوووت کن من خواهش میکنم سکوووت بعدم به شوهرت بگو چی گفته بهت.. اشتباهی که من کردم همین بود دربرابر حرفای جاریم سکوت نکردم به هیچکیم نگفتم اخرش رفت پیش همه گفت همه حرفا رو‌من گفتم😑 تجربه بهم ثابت کرد اونی که پشت سرهمه حرف میزنه یقینا پشت سرتوهم حرف میزنه میخوای دلخوری پیش نیاد فقط همینکارو‌بکن 

کاربر سال 98هستم
حالا الان خواهرشوهرم،برادرشوهرم و پسرش نمیرن کربلا  منم هر موقع میرم پیش مادرشوهرم میگه ما میر ...

خلاصه الان میخوان من برم بمونم خونه مادرشوهرم غذا درست کنم برا خواهرشوهرم و برادرشوهروپسرش

چه جالب موقع کارها یادت افتادن

من با مادرشوهرم از اول خوب بودم ولی با جاریم نه..الانم مشکلی با مراقبت از خواهرشوهرم ندارم فقط نمیخوام برا برادرشوهرم پسرش کاری کنم وقتی حتی عروسیمون نیومدن

حالا نمیدونم چجوری بگم چیکار کنم..میگم برم ناهار درست کنم اونجا باهم بخوریم شبا بیام(برادرشوهرم شبا خونس ولی پسرش روزاهم هست)

به نظرم غذا درست کن هر روز بفرست براشون ولی نرو اونجا چون باز حرف در میاد

من برا برادرشوهرم و پسرش نمیخوام درست کنم چون حتی عروسیمونم نیومدن وکلی کار در حقمون کردن..ولی مشکل اینجاست که خونشون بالای خونه پدرشوهرمه و اگه برم غذا درست کنم اونام پرو پرو میان میخورن

2706