2297
2298

چند سالتونه چیا از خودتون دارید ؟

یعنی هم اونایی که کار میکن هم اونایی که پس انداز کردن متاهل یا مجرد فرقی نداره 

باعث بالا کشیدن شوهرتون هم بودید ؟ 

من اومدم مغزای اقتصادی رو ببینم

گاهی نمیشود که نمیشود....کاش یه صبح از خواب بیدار بشیم و همه اون اتفاقایی که منتظرشون بودیم اتفاق افتاده باشن....کاش به اون مرحله از خوب بودن برسیم که از خوشحالی بقیه خوشحال بشیم،،کاش هیچ ای کاشی نبود کاش....

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

من با اینکه شاغلم اصلا پس انداز ندارم همشو میدم لباس دوس دارم پس انداز داشته باشم

گاهی نمیشود که نمیشود....کاش یه صبح از خواب بیدار بشیم و همه اون اتفاقایی که منتظرشون بودیم اتفاق افتاده باشن....کاش به اون مرحله از خوب بودن برسیم که از خوشحالی بقیه خوشحال بشیم،،کاش هیچ ای کاشی نبود کاش....
من فضا نوردم در عین حال وکیل و متخصص مغزو اعصاب در پاریس درآمدمم نجومیه نمیشه گفت ریا میشه

تو اینجا چکار میکنی دختر مگه ساعت ۶ داخل کافه کاليفرنيا قرار نداشتیممممم

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃
حتما پس انداز کن چند سال بعد پشیمون میشی

همین الانم پشیمونم ...نمیتونم اصلا پس انداز کنم  

من فضا نوردم در عین حال وکیل و متخصص مغزو اعصاب در پاریس درآمدمم نجومیه نمیشه گفت ریا میشه

جوووووون که تازه عضو نی نی سایتم هستی هم زمان از فضا🤣🤣

فقط 46 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست. یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد 
اتفاقا من خیلی ازش خوشم میاد 😅😅 قطعا بره سر کار درامد ثابتی خیلی وضعش خوب میشه 

آره منم خوشم اومد بچه زرنگیه 😁

🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋
از یا جا باید شروع کنی دیگه 

از ماه بعد شروع میکنم