2410
2553

چند سالتونه چیا از خودتون دارید ؟

یعنی هم اونایی که کار میکن هم اونایی که پس انداز کردن متاهل یا مجرد فرقی نداره 

باعث بالا کشیدن شوهرتون هم بودید ؟ 

من فضا نوردم در عین حال وکیل و متخصص مغزو اعصاب در پاریس درآمدمم نجومیه نمیشه گفت ریا میشه

((...شمایی که میای میگی آقایون از خانوما باهوشترن چون بیشتر دانشنمدا و رتبه برترا مردن      .پس طبق این حرف سفید پوستاهم از سیاه پوستا باهوش ترن چون بیشتر دانشمندا و نخبه ها سفید پوستن🐱..اگه نکته رو نگرفتی تسلیت میگم بهره هوشی شما خیلی پایینه✋😿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من فضا نوردم در عین حال وکیل و متخصص مغزو اعصاب در پاریس درآمدمم نجومیه نمیشه گفت ریا میشه

😂

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
2714

مغز اقتصادی فقط اون کاربر ک هروز کفش میخره 

🍋آموزش مجسمه ماهی قرمز واسه هفتسین ellen_.art@ اینستا🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

تو اینجا چکار میکنی دختر مگه ساعت ۶ داخل کافه کاليفرنيا قرار نداشتیممممم

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
تو اینجا چکار میکنی دختر مگه ساعت ۶ داخل کافه کاليفرنيا قرار نداشتیممممم

وای شرمنده هواپیمام وسط راه سوختش تموم شد فرود اومدیم پرش کنیم

((...شمایی که میای میگی آقایون از خانوما باهوشترن چون بیشتر دانشنمدا و رتبه برترا مردن      .پس طبق این حرف سفید پوستاهم از سیاه پوستا باهوش ترن چون بیشتر دانشمندا و نخبه ها سفید پوستن🐱..اگه نکته رو نگرفتی تسلیت میگم بهره هوشی شما خیلی پایینه✋😿
2706