2737
2734
عنوان

رقابت لاغری💪🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 58584 بازدید | 10717 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقم تو وزنت کم تر از منه امکان دار بیشتر طول بکشه چون ادم تو وزنای باباتر زودتر کاهش پیدا میکنه

وای یعنی من کی میرسم ۸۵☹️بعدش ذوق کنم برای ۸۰☹️☹️☹️

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️
قد هامون هم اندازه هست😍 اما وزن هدفمون فرق داره🤗😘ان شالله هممون به وزن دلخواهمون برسیم😍

ایشالله 

هدف فعلیت ۸۰ یا کلا ۸۰؟ 

من تا ۷۵ پیش رفت وزنم اصلا چاق دیده نمیشدم تازه همه تعریف میکردن ازم چون با وزن ۷۵ چون ورزشام زیاد بود شکم نداشتم اصلا فقط توپر بودم الان دیگه خیلی میگن استخون شدی و فلان 

توهم ورزشات زیاد باشه دیگه خوش فرمییی 😍

عضو گروه ابی💙💙وزن ۶۴ هدف ۵۷
2728
وای یعنی من کی میرسم ۸۵☹️بعدش ذوق کنم برای ۸۰☹️☹️☹️

فاطمه سریع میرسی من تو دو ماهو نیم از ۷۱ اینا شدم ۶۱ پس هیچ ربطی ندارع تازه امروز وزن کردم ۶۰ ۱۰۰ بودم

فاطمه سریع میرسی من تو دو ماهو نیم از ۷۱ اینا شدم ۶۱ پس هیچ ربطی ندارع تازه امروز وزن کردم ۶۰ ۱۰۰ بو ...

ماشالا عزیزم  من ۸۷۵۰۰ وزنمه دوس دارم برسم ۸۰ کالری روزانم ۱۵۰۰ هست یک ساعت چهل دقیقه پیاده روی میکنم نزدیک یک ساعت میرقصم و چندتا حرکات شکم انجام میدم بنظرت به وزن دلخواهم کی میرسم؟؟

من پهلو و شکم دارم یعنی پهلوممم برهااا خیلی خوشحاااال میشم 

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️
بهت قول میدم که سریع وزنت میاد پایین بخداااا امتحان کردم که میگم 

ممنون عزیزدلم😘😘😘ان شالله باهم به وزن دلخواهمون میرسیم😍😍😍😍💪💪💪💪

2738
ایشالله  هدف فعلیت ۸۰ یا کلا ۸۰؟  من تا ۷۵ پیش رفت وزنم اصلا چاق دیده نمیشدم تازه همه تع ...

همون ۸۰ دوس دارم 

حالا اگه وزنم رسید ۸۰ دیدم ۷۵ خوشگل تر میشه اندامم، ان شالله استارت میزنم برای ۷۵😍😍😍

من مشکلم اینه اطرافیانم (درجه یک یک)میگن لاغر نکن بزورررر دارم لاغر میکنم این هم هر روز میگن خودت رو داری میکشی🤣😅

ماشالا عزیزم  من ۸۷۵۰۰ وزنمه دوس دارم برسم ۸۰ کالری روزانم ۱۵۰۰ هست یک ساعت چهل دقیقه پیاده روی ...

میرسی قشنگم فعالیت هات زیاده 😍

هفته بعد میتونم بگم یکو نیم کیلو کم میکنی 😉

میرسی قشنگم فعالیت هات زیاده 😍 هفته بعد میتونم بگم یکو نیم کیلو کم میکنی 😉

ان شالله عزیزم😍😍😍💪💪💪🌹🌹🙏🏻ممنون قشنگم 

البته دو روز مریض بودم نتونستم خیلی فعالیت کنم تو گروه اعلام کردم🥺☹️

همون ۸۰ دوس دارم  حالا اگه وزنم رسید ۸۰ دیدم ۷۵ خوشگل تر میشه اندامم، ان شالله استارت میزنم بر ...

چون قد بلندی از رو لباس میتونم بگم عالییی هستیی 

ولی تو یواشکی کم کن😉 

چون قد بلندی از رو لباس میتونم بگم عالییی هستیی  ولی تو یواشکی کم کن😉

قربونت عزیزدلم 

اره همین کار رو دارم میکنم🤣🤣🤣میگم باشه رژیم نمیگیرم ولی کار خودمو میکنم🤣🤣😅😅😅😅

ان شالله عزیزم😍😍😍💪💪💪🌹🌹🙏🏻ممنون قشنگم  البته دو روز مریض بودم نتونستم خیلی فعالیت کنم ...

ایی خدا چرا مریض شدیی ☹مواظب خودت باش سعی کن اینقد سخت نگیری هی فکر کنی هر دقیقه به رژیمو اینا خودتو اذبت نکن از هر چی یکم یکم بخور کالری شماری یعنی همین ک چیزی ب دلت نمیمونه همه چی میخوری به اندازه و اخرشم مانکن میشی 

اصلا هی فکر نکن وقت زیاده اون دو روزی ک مریض بودی اصلا نباید عذاب وجدان میداشتی باید بیشتر به بدنت میرسیدی  چون وقت زیاده سخت گرفتن باعث میشه زده بشه ادم 

2706