2737
2739

سلام دوستان من کاربر خاموش بودم سالهاست فقط خواننده هستم ولی امروز کاربریم ساختم 

من تو سن کم ازدواج کردم ولی هیچ وقت خوشی نداشتم هم از طرف شوهر هم از خانوادش خیلی اذیتم کردن همیشه گریه داشتم حتی حامله بودم من زدن شوهرم معتاد بود خلاصه خیلی اوضاع بد بود من نابود شدم ولی کوتا نیومدم شوهرم درست کردم یکم از اونا فاصله گرفتم شوهرم خیلی بهتر شد ولی هرکاری میکنم دلم برنمی‌گرده طرفش داغونم از همشون متنفرم دلم میخواد انتقام بگیرم تنها شدم از درون ولی ظاهر زندگی خوب نگه میدارم موندم چیکار کنم نابودم خدا که نابود بشن جوونیم گرفتن...

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 

چند سالته؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

الان از زندگیت راضی هستی ؟

شوهرت ترک کرده؟

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان از زندگیت راضی هستی ؟ شوهرت ترک کرده؟

شوهرم نه هست ولی بهتر شد یعنی خودم بهتر کردم همه چی ولی نمیتونم از این زندگی راضی باشم چون تو اوج جوونی نابودم کردن هرکاری بگی کردن 

همیشه بودم ولی خاموش از بس درد دل بقیه را خوندم دل خودم گرفت .گفتم بیام حرف دلم بزنم سبک بشم 
شوهرت ترک کرد؟

نه ترکم نکرد ولی هرکاری بگی بقیه سرم آوردن اینم دست کمی از اونا نداشت 

2740
الانم جوونی از این به بعدشو بساز.‌.لذتی که در بخشش هس در انتقام نیس

بخدا نمیتونم چون نابودم کردن من تبدیل به یه آدم دیگه کردن نابودم کردن 

نه ترکم نکرد ولی هرکاری بگی بقیه سرم آوردن اینم دست کمی از اونا نداشت 

موادو میگم

اگه از گرونی لباس بچه گانه خسته شدین از آنلاین شاپ ما دیدن کنید...به قیمت عمده و باور نکردنی https://rubika.ir/arzanishop
31تو سن 17سالگی ازدواج کردم

سنت زیاد هم کم نبود 

این حرف و نزدم که ناراحتت کنم ولی تو ی چیز خوب داری اراده قوی داری ی اراده محکم که تونستی شوهرت رو از دام اعتیاد بیرون بکشی

عزیزم نفرت و کینه زندگی رو تباه می‌کنه قلب ها رو سنگ میکنه بسپار به خدا⁦❤️⁩خدا خودش جوابشون میده چه ...

چه فایده داره من نابود کردن 

سنت زیاد هم کم نبود  من خودم ۱۶ سالمه متاهلم و خدارا هزار مرتبه شکر رازیم این حرف و نزد ...

17ساله قدیم خیلی بچه تر بوده تا 17ساله الان اون موقع حتی ما نمیدونستم دنیای مجازی چیه 

موادو میگم

الان هم مصرف داره ولی کار می‌کنه پول میده خونه داره ماشین داره ولی چه فایده اخلاق صفر 

2706