2410
2396
عنوان

کدوم اسم دختر؟؟

328 بازدید | 25 پست

کدوم اسم برا دختر قشنگ تره بنظرتون خودتونم تو این مایه ها اسمی پیشنهاد داشتین بنویسید 

اسم تاریخی و شاهنامه ای 

تعداد رای : 43
نظرسنجی
هلیا
12
27%
دیانا
27
62%
لیلا
2
4%
فرانک
2
4%
تو نگاه باز تاب عمق یه رویاست ....!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2442

نیلا

غزل

غزاله

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
2456

آناهیتا 

آرتمیس 

من عاشق این دوتا اسمم

قسم به نام لر و کرد و اذری و بختیاری و مازنی                             بلوچ و لک و ترکمن  فارس و گیلک و عرب و تالش و قشقایی و ارمنی             اره همه ماها باهمیم           به نام کوروش اون شاه شاهان                                         به نام عشق و به نام شیرین و فرهاد                                    به نام تخت جمشید باتموم تخته سنگاش.                               قسم به نام ایران به نام حق 😍😍😍  قسم به شهیدی که رنگ خون خودشو دید اما رنگ خونه رو نه💖💖. قسم به اوس کریم که خزر تا خلیج فارس واسه اونه 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

اناهیتا😌

آدَم دوس داره جهانُ ول کنه تورو نگآهت کنه…!❤️زمین جوری میچرخع ک بریزه پوزخندت!!عاشق صدای قدمات شو وقتی داری از چیزی ک واسه تو ساخته نشده بود دل میکَنی و میری…تو چنین شیرین چرایی @یکدانه_هسدم؟🤍

بجای لیلا ، لیندا بهتره 

بجای دیانا ، دایانا بهتره 

بِنیتا هم قشنگه معنیش میشه دختر زیبای من 

تانیا هم هست معنیش میشه ملکه زیبای من 

آتوسا...اسم یکی شاهزاده های تاریخ ایرانه (فک کنم دختر یزدگرد سوم بوده) 

آتنا و آرتمیس هم یکی از الهه های یونانن 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2451