2733
2739
عنوان

صبح شوهرم اینو گذاشته ر‌و میز رفته میگه از طرفه مامانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 344706 بازدید | 539 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فکر میکنم برای همسر شما رابطه خوب شما و مادرش مهمه که این کار رو کرده الان یه هفته ست شما رابطه نداری داره اینجوری نقشه میکشه بیشتر طول بکشه قطعا بیشتر اذیت میشه مقابله به مثل میکنه و ...دیگه وقتی آدم شوهر میکنه باید قبول کنه مادرشوهر هست خونواده شوهر هست و ..کوتاه بیا 

تا بهونه بعدی ببینیم چی کار میکنه

به خدا شوهرت خیلی دوستت داره 

قدر دوست داشتنش رو بدون به خاطر شوهرتم شده زنگ بزن تشکر کن،تو تولد مادرش هم ی کادو بگیر ی کادوی گرون ی سورپراز تولد براش بگیر، منم مادر شوهرم رفتارش باهام بد بود،اما انقدر بهش محبت کردم الان خیلی دوستم داره،حتی اگه با شوهرم بحث و دعوامون بشه طرف منو میگیره و گوش پسرش رو میپیچونه😬😬😬

این حرف درستیه که از محبت خارها گل میشود😅

توام ی جوری باهاش رفتار کن انگار مادر خودته،میدونم عین مامان خودت نیستا ولی حفظ ظاهر کن رفتنی بغلش کن، بوسش کن،باهاش برو خرید و...

اینکارا رو بکن حتما تاثیر داره، در مقابل تیکه پرونی هاش هم سکوت کن حتما تاثیرش رو میبینی مدام هم به شوهرت بگو واسه اینکه مامانت عشقی مثل تو رو بهم داده خیلی دوسش دارم و برام عزیزه,اینجوری هم مامانش باهات راه میاد هم شوهرت خیلی دوستت داره،راستی در مورد شام دعوت کردنشونم محتاط باش، خیلی دعوتشون نکن تو خونه زندگیت، اون وقت زیادی بهت گیر میدن،با هماهنگی شوهرت بیشتر برین رستوران و ... با مادرشم متن طولانی شد ببخشید😅😅😅

2740
همون دیگه میخواد اون و خوب کنه در نظر من 

بگو خودشم زنگ بزنه از طرف تو تشکر کنه🤪🤪🤪

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

کینه ایی نباش دلتو باش صاف کن .وقتی شوهرت بهت احترام گذاشته حتی شده به دروغ از طرف خودش بهت کادو داده توام کوتاه بیاحدافل بخاطر شوهرت .قرار نیس هرروز خانواده شوهرتو ببینی که گه گاهی زنگ ومهمونی .چیزی ازت کم نمیشه بخدا .فقط نشون میدی آدم بزرگی هسی

2706