2726
عنوان

صبح شوهرم اینو گذاشته ر‌و میز رفته میگه از طرفه مامانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 344705 بازدید | 539 پست
ساده نیست، دوستت داره چجوری بگه خب؟ 

نه کلا تو کار توجیح مادرشه 

من با پول خودم برم برای خودم چیزی بخرم اون شد سوغاتی😁البته من کلا خیلی ریلکسم و اصلا برام مهم نیست بیاره نیاره

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای😂😂😂 البته از جهت روانی‌ راست گفته چون میگن کارایی ک دوس داری بقیه کنن خودت بکن و انتظار از ...

نه من اصلا انتظار نداشتم بخره 

ولی خب مزه سوغاتی یه چیز دیگه اس 😁

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2728

وقتی میدونی ک نخریده مادر شوهرت زنگ زدن نداره دیگ . به روی خودت نیار شوهرت اومد گفت دیدی برات کادو گرفته بود بگو که اره دیدم دستش درد نکنه ولی بهتر بود خودش میداد کادو رو بهم 

فدات

هیچوقت به راهنمایی منفی دوستان عمل نکن.خوشبین باش که خیلی لذت بخشه.

من ازهیچکس کینه به دل نمیگیرم.همه راخوب میبینم.قلبمو خراب نمیکنم.خیلی هم آرامش دارم

ازلحظه های زندگی لذت ببر  

تو زنگ بزن بگو بخاطر کادو ممنونم حاشیه هم نرو تو دیگه چکار داری تو بعنوان تشکر زنگ میزنی همین حتی اگه ازطرف شوهرت باشه اما اونا فک میکنن تو نمیدونی تو زنگ بزن تشکر کن قضیه واست روشن میشه 

2706