2737
2739

نمیدونم چرا زندگیه من انقدر پاچیده خدا مادرمو ک گرفت بدشم خواهربرادرم همه از هم پاشیدن شوهرمم ک آدم کثافت ب تمام معناست ۶ماهه عروسی کردیم انقدر از دستپختم ایراد گرفته ک واقعأ منی ک عاشق آشپزی بودم حالم بد میشه برم سر گاز کاش فقط ایراد بگیره مدام میگه عین برا مامانم میخام دیگه امروز حواسم نبود چند بار فرستادمش خرید ماکارونی ک اورد گفتم چرا از اینا خریدی اینا مثل رشته سوپ باریک و شفته میشه گفت پس چطور مامانم درست میکنه خوب میشه گفتم میشه انقدر دست پخت منو با مادرت مقایسه نکنی یهو پاشد داد و بیداد فوش دادن منم انقدر بهش فوش دادم هرچی گفت دو برابرشو گفتم واقعأ گلوم درد گرفته کثافت آشغال حتی ب مامانمم فوش داد دیگه تحملشو ندارم همه چیزش رو مخمه هرشب عرق میخوره رفیق بازی میکنه پدرمو درآورده دعا کنید بمیرم راحت شم    

کثافت 

ازش طلاق بگیر

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.

عزیزم آروم باش. دعوای بدی کردید می فهمم. ولی این دعوا نه تنها دلیل بر مردن نیست بلکه دلیل بر جدایی هم نیست.
فوقش با هم نساختید جدا می شی. زندگی ادامه داره. بچه دار نشی این وسط ها. خیلی مراقبت کن. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز متاسفانه شوهرت بد دهن و بد اخلاقه 

وقتی تو هم دهن ب دهنش میذاری  اوضاع بد تر میشه 

وقتی ب اشپزیت ایراد میگیره بگو چطوری  درست کنم ک بخوای یا بگو از مادرت یاد میگیرم  تا همونطوری بپزم 

وقتی هیچ راهی برای بهبود اوضاع نداری  وقتی مادرت نیست یا خانوادت ب قول خودت از هم پاشیدن   سعی کن ارامش خودتو حفظ کنی یکم شل کن خیلی از مرد ها  این مدل اخلاقات گند دارن 

اگه باهاش مبارزه کنی و  سر ب سرش بذاری مطمئن باش چند سال دیگه هزار و یک بیماری اعصاب و جسمی گرفتی 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
2731

وا خب بگو مامانت الان چند ساله داره آشپزی میکنه بلده کلی تجربه داره من تازه واردم 

چیز عجیبی هم نیست همه اولش که حرفه ای نیستن 

مشروب خیلی بده جدی میگم همین الان که بچه دار نشدی یه کاری بکن واسه خودت 

اگه دیدی آدم زندگی کردن نیست همین الان خودتو راحت کن ازش طلاق بگیر

اینو من میگم که شوهر خواهر روز سوم عزوسیشون دعوا راه انداخت که چرا زن من آشپزیش مثل مامانم خوب نیست 

عزیز متاسفانه شوهرت بد دهن و بد اخلاقه  وقتی تو هم دهن ب دهنش میذاری  اوضاع بد تر میشه&nb ...

ب خدا خیلی سعی کردم مثل مادرش ب

پزم یا خیلی ازش پرسیدم چجوری میخایی 

ولی کلأ منی

ک هیچقت غذارو خراب نمیکردم الان همش غذاهام خراب میشه چون متنفرم کرده از آشپزی

2740
ب خدا خیلی سعی کردم مثل مادرش ب پزم یا خیلی ازش پرسیدم چجوری میخایی  ولی کلأ منی  ک هیچ ...

ب همین زودی اعتماد ب نفستو از دست نده 

بهش بگو چند ماه بهم فرصت بده 

سعی کن با احترام برخورد کنی ، مرد ها گرسنه توجه هستن 

بهت قول میدم اگه با لحن خوب بگی باهات راه میاد 

البته ب نظر من بنا ب دلائلی داره باهات لجبازی میکنه   تو این لجبازی رو ادامه نده   مرد ها لحبازی رو تا  خود خدا ادامه میدن 

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
ب همین زودی اعتماد ب نفستو از دست نده  بهش بگو چند ماه بهم فرصت بده  سعی کن با احترام بر ...

واقعأ ۶ماه برای پخت چهارتای غذای ساده زیاده من خیلی با احترام باهاش حرف زدم با محبت اما کلأ کارش شده مقابسه کردن من با دیگران مثلأ میفهمه خواهرم رفته خونه مادرشوهرش میگه ببین چقدر زیاد میره ولی تو چی؟؟؟دیروز داریم با دوستاش و زناشون میریم بیرون میگه باحجاب باش زن فلانی چادر پوشیده 

واقعأ ۶ماه برای پخت چهارتای غذای ساده زیاده من خیلی با احترام باهاش حرف زدم با محبت اما کلأ کارش شده ...

بله حق داری 

ولی چاره چیه؟؟؟؟ زندگی همینه گلم 

شاید تصور دیگه ای از زندگی و عروس شدن داشتی  

صبرتو زیاد کن ،، زیاد هم ب غر غرهاش توجه نکن   وفقط ب روزای خوب فک‌کن

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫