2733
2739
عنوان

مکیدن انگشت بعد از گرفتن پستانک

62 بازدید | 4 پست

بچه ها کمک یک هفتس پستونکو از دخترم که دو سال و ۹ ماهشه گرفتم،شروع کرده به مکیدن انگشتاش،دارم داغون میشم اینهمه سختی کشیدم نتیجه این شد،از چاله در اومدم افتادم تو چاه،کسی تجربه ای داره؟😭😭😭😭

دخترم ۹سالشه هنوز شصتشو می مکه 😐برو داروخانه بگو بهت یه دارو میدن اسم عامیانه ش تلخک عه بمال به انگشتش دیگه ترک میکنه

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چرا اینکارو نکردی؟

دخترم بزرگ شده بود وقتی ۳سالش بود از دختر خواهرم یاد گرفت و شروع کرد به انگشت مکیدن فک میکردم از سرش می افته چون ۳ سال بیشتر داشت اطرافیان هم ذوق کارهاشو میکردن فک کردم گزراست منم کاری نکردم دختر خواهرم ترک که از این دوسال کوچکتر بود ولی این نه .فشنگ شبها با صدای مکیدن دستش از خواب بیدار می شم 

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2742