2737
2739
عنوان

مکیدن انگشت بعد از گرفتن پستانک

62 بازدید | 4 پست

بچه ها کمک یک هفتس پستونکو از دخترم که دو سال و ۹ ماهشه گرفتم،شروع کرده به مکیدن انگشتاش،دارم داغون میشم اینهمه سختی کشیدم نتیجه این شد،از چاله در اومدم افتادم تو چاه،کسی تجربه ای داره؟😭😭😭😭

دخترم ۹سالشه هنوز شصتشو می مکه 😐برو داروخانه بگو بهت یه دارو میدن اسم عامیانه ش تلخک عه بمال به انگشتش دیگه ترک میکنه

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما چرا اینکارو نکردی؟

دخترم بزرگ شده بود وقتی ۳سالش بود از دختر خواهرم یاد گرفت و شروع کرد به انگشت مکیدن فک میکردم از سرش می افته چون ۳ سال بیشتر داشت اطرافیان هم ذوق کارهاشو میکردن فک کردم گزراست منم کاری نکردم دختر خواهرم ترک که از این دوسال کوچکتر بود ولی این نه .فشنگ شبها با صدای مکیدن دستش از خواب بیدار می شم 

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2728