2737
2734
عنوان

دلم برای بچه ام میسوزه

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 52 پست
ازش خرجی ماهانه بگیر برای پسرتم خرج کن

دختر دارم عزیزم همین دلمو میسوزونه اخه دختر مظلومه پسر بود اینهمه غصشو نمیخوردم. خرجی ماهانه میده ۳۰۰ تومن... فقط میتونم یه تیکه لباس برا بچم بخرم هر ماه

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش دخترمو تصور میکنم که اون لحظه ای که ازم چیزی بخواد و نتونم براش بخرم😔 گریم میگیره. جونم به جونش ...

زنده باشه عزیزم معمولا ادم واسه بچش هرکاری میکنه شما که نمیدونی شاید براش کم نزاره اعصاب خودتو خراب نکن عزیزم در ضمن یا برو کاری واسه خودت جور کن یا اگه میتونن از خوانوادت بگید وبه همسرت هم نگو واسه خودت و دخترت خرج کن پس انداز داشته باش

معمولا بچه هایی که تو سختی بزرگ میشن بچه های بهتری میشن نترس فقط سعی کن شخصیت پدرشو خراب نکنی جلوش ...

نه خرابش نمیکنم. اما خودم از تو هی میشکنم..

2731
گلم خودت یکسری احتیاجات بچه تو رفع کن.مثلا من خودم سعی میکنم ازلحاظ خوراکی بچه مو تامین کنم.چیزایی ک ...

اتفاقا منم پول داشته باشم حالا یا کسی بهم بده یا شوهرم بده بهم، همشو برا دخترم خرج میکنم. سعی میکنم براش بهترینا رو بخرم. 

اسی درکت میکنم منم اوایل تیر عروسی برادرمه، لباس که جور کردم با مکافات، حالا موندم پول رنگساژ موهامو ...

میفهمم چی میگی. منم دردم کاش خودم بودم. خودمو یادم رفته باور کن تو این دو سال و خورده ای زندگی مشترک نصف موهام سفید شدن، الان دیگه خودم که یادم میوفته میگم به درک، بچه برام مهمه. دخترم عزیزتر از جونمه عشقمه دلم نمیخواد حتی اخم کنه

شده ازش چیزی بخوای و انجام نده؟ بعضیا خسیسن ولی اگر ازون بخوای چیزی میرن میگیرن، درواقع پیش قدم بشن ...

اره خیلی، خیلی وقتا یعنی اکثر وقتا چیزی خواستم نخریده حالا نه اینکه برا خودم بخواما شاید مثلا برا خونه لازم بود و بازم نخریده. نمیدونم باید یا کاری پیدا کنم یا از یه جایی پس اندازی داشته باشم 

2738
زنده باشه عزیزم معمولا ادم واسه بچش هرکاری میکنه شما که نمیدونی شاید براش کم نزاره اعصاب خودتو خراب ...

نمیدونم فقط سپردم به خدا که خودش کمکمون کنه

شوهر منم خیلی خسیسع چیزی بخره به قیمت نگاه می‌کنه به گرون ارزونتر باشه چیزی ارزونتر برمبدارع

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗
میده، ۳۰۰ تومن! چیکار میشه کرد با این پول. منم هر ماه فقط یه تیکه لباس میتونم برا بچم بخرم همین

لباس رو بگو خودش بخره بستنی دلت میخواد صبر نکن خودش پیشنهاد بده بگو دلم بستنی میخواد همسرتو نمیتونی تغییر بدی خودتو تغییر بده از فاز مظلومیت بیا بیرون

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اره خسیسه. قبل از اینکه حتی یه بیسکوییت بخره حتما به قیمتش نگاه میکنه...

عزیز من اولا اکثر کارمند ها همینطور هستند این نشونه ی خساست نیست بلکه بیشترش میتونه به خاطر اقتصادی فکر کردنشون باشه پدر بنده هم که فرهنگی هستند قبل از خرید یک چیز صد جا قیمت میکنن و ما هم از کودکی یاد گرفتیم تا خیلی چیز ها را نخواهیم به طور مثال یادم نمیاد تا قبل ازدواجم از پدرم پول تو جیبی گرفته باشم و برایم عادی بود البته که ایشون از لحاظ خوراکی و هله هوله کاملاً ما را تامین میکردن 

شما هم باید قبل از ازدواجتون شرایط افراد کارمند را درنظر میگرفتید تا بتوانید شبیه اونها فکر کنید و این مدل خرید کردن هایشان برایتان سخت نباشد 

من به یاد ندارم بابام واسم عروسکی چیزی خریده باشه و کلا خسیس بوده .منم جوری بار اومدم که اصلا چیزی و نخوام تا اینکه بخوام و نخرن 

ولی ته دلم بابای لارج میخواد 

شانس ما همین بوده 

البته بگم بهت مامانم قانع هست اگر بابامو به پول خرج کردن عادت میداد اینجوری نمی‌شدیم 

پس توام شوهرتو تغییر بده 

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
میفهمم چی میگی. منم دردم کاش خودم بودم. خودمو یادم رفته باور کن تو این دو سال و خورده ای زندگی مشترک ...

منم دقیقا مثل شمام،که تو کل فامیل دیگه همه میگن. بس که حساسم رو پسرم و دوسش دارم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2706