2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دارین بی لطفی میکنین ایشون ب فکر اینده شماست تو این تورم داره واسه شما خونه میخره بفکر آیندتون ...

اینده ماشین؟ماشین ما مدل ۸۸ و داغوووون یعنی فقط بدنست،یکم ک‌باهاش رانندگی کنید داغ میکنه و خاموش میشه،اگه سالم بود ک‌مشکلی نبود

قدر مادرت رو بدون

خب واسه شما میخواد بخره، دوست داره با خودتون بره، اگه شوهرتم نمیتونه بیاد ، خودت برو باهاش

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   
اینده ماشین؟ماشین ما مدل ۸۸ و داغوووون یعنی فقط بدنست،یکم ک‌باهاش رانندگی کنید داغ میکنه و خاموش میش ...

بهرحال همراهی کنید تا بدونن قدردان هستین

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸

درک میکنم بین همراهی مادرتون و خستگی و غر زدنای شوهرتون گیر کردید و دوست ندارید این وسط کدورتی پیش بیاد اما شما باید با سیاست هر دو رو راضی نگه دارید و نزارید دلخوری ایجاد شه نهایتا یک روز در میون برای بازدید برید که شوهرتونم زیاد اذیت نشن و از طرفی بهشون دائم یادآوری کنید برای آینده ی زندگیمون این کار لازمه و بهتره این موقعیت رو از دست ندیم

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕
در هر صورت که حق با مادرته و انگار شما هنوز متوجه نیستی دارن بهت لطف میکنن مادرت میتونه طلاشو واسه خ ...

چی بگم واقعا

شوهرم کارش توی انباره و میشه گفت حمالیه،واقعا جون نداره بخوام ببرمش جایی،هر بار میاد تمام لباساش خاکی و دستاش زخم و زیلی از چیزای سنگینی ک جابجا میکنه،همشم توی گرما،میاد خونه میخواد استراحت کنه من باز ببرمش توی گرما تا شب🤦🏻‍♀️چی بگم‌موندم واقعا،کاری از دستم برنمیاد،بگم بریم هم میاد کلی میره تو قیافه اعصابمو ب هم میریزه

عزیزم من ب تنهایی میرم مشکلی ندارم ولی خوندین توضیحاتم رو؟میگم ماشین داغونه😂اگه همه چیز اوکی بود ک ...

عزیزم خوندم بله . ماشین داغونه .. و هوا گرم . مادرتون هم با همون ماشین و در همون گرما با شما میان درسته ؟؟  

هر طور نگاه میکنم شما رو با پوزش پر توقع میبینم . گفتی ماشین تازه خریدن و پدر و مادر هر دو بازنشسته هستند چرا خودشون نمیرن!! یه خورده بازنگری کن روی خودت ..رفتارت .. و توقعاتت . بعد هم مادر رو به عدم درک خودت و همسرت متهم میکنی ! 

اگر مادر من بخواهند زمانی طلاهاشون رو برای من بفروشند .. یا نه صرفاً با ماشین داغون و در هوای گرم من رو همراهی کنند هم خودم و هم همسرم دستانشون رو میبوسیم🤷

وا خوبی نیومده بهتونا برا شما میخوان بخرن دیگه

میگید چیکار کنم واقعا؟

با ماشینی ک‌هی داغ میکنه و امپر حرارتش تا اخر میرسه و توی ترافیک خاموش میشه چجوری بریم؟

2706