2733
2734
میگید چیکار کنم واقعا؟ با ماشینی ک‌هی داغ میکنه و امپر حرارتش تا اخر میرسه و توی ترافیک خاموش میشه ...

اسنپ بگیر  خودت با بابا مامانت برو

بی خود نیست که میگن تا خر هست خر سوار هم هست      (۴۴)
وقتی تا اینقدر هم نمیخوایید مادرتونو همراهی کنید همون بهتر که طلاهاش رو برای خودش نگه داره 

منم واقعا اصراری ندارم بهش گفتم طلاهاتو بزار واسه خودت 

خونه هم الان ب کار من نمیاد وقتی نمیشه ازش استفاده کرد

روی شوهرمم کنترلی ندارم ک 

خودمم دوس نداشتم اینجوری باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چی بگم واقعا شوهرم کارش توی انباره و میشه گفت حمالیه،واقعا جون نداره بخوام ببرمش جایی،هر بار میاد ت ...

با ماشین بابات همراه باهاشون برو بگو ماشینمون تعمیرگاه ولی درکل پر توقع هستی با عرض پوزش

اگه باهام مخالفی ریپ‌ نزن من برا استارتر کامنت گذاشتم نه تو...
اگه ماشین خرابه خب یه اسنپ بگیرید برین 

اسنپ بگیریم بریم تا خونه مامانم از اونجا تا اون خونه هایی ک‌میخوایم ببینیم هم اسنپ بگیریم؟واقعا خودمم دلم نمیخواد اینجوری باشه کاش شوهرم همراهی میکرد

عزیزم خوندم بله . ماشین داغونه .. و هوا گرم . مادرتون هم با همون ماشین و در همون گرما با شما میان در ...

چی بگم عزیزم

منم دوس داشتم همسرم همراهی میکرد بجای اخم و تخم و توی قیافه رفتن این رفتارش خیلی عصبیم میکنه

خانومی ،خونه به نام شما بخوره ،همسر شما خودش رو در اون خونه سهیم میدونه، مطمئن باش. تازه شاید از اون دسته از مردها بشه که بعد مدتی شما رو مجبور کنه سهم خودتون رو بفروشید و بزارید روی خونه ی الانتون و یه خونه ی بهتر بخرید، مادر شما کار درستی میکنه، خوب ماشینش خراب باشه، اصلا جاده هم خراب باشه، شما باید کار مادرتون رو بزرگ جلوه بدید، باید در این شرایط شوهر شما همراه مادرتون باشه تا بدونه مال مفت از آسمان در دامن زنش نیافتاده ، باید در این شرایط گرانی قدر کار مادر شما رو بدونه، اصلا من شما رو درک نکردم.

2740

ولی در کل مادر شما چوب اشتباهش رو بعدها می خوره، برای همچین دامادی نباید کاری کرد، همچین شخص پرتوقعی قطعا مال زنش رو مال خودش میدونه و بعد مدتها دنبال بقیش میگرده، کاش مادرتون به اسم خودش خونه رو می خرید و بعد سالها به نام شما میکرد، این کار اشتباهه

خانومی ،خونه به نام شما بخوره ،همسر شما خودش رو در اون خونه سهیم میدونه، مطمئن باش. تازه شاید از اون ...

الان ک صحبت دوستان رو خوندم ب شوهرم گفتم بهتر بود بریم همراه مادرم و ایشون داره طلاهاشو میفروشه ب خاطر ما و در اینده نفعش ب تو هم میرسه،برگشت گفت من نمیتونم برم،هوا گرمه و خستم،خب چی بگم من الان ب این ادم؟

واقعا گیر کردم

الان ک صحبت دوستان رو خوندم ب شوهرم گفتم بهتر بود بریم همراه مادرم و ایشون داره طلاهاشو میفروشه ب خا ...

حتما به مادرتون توضیح بدید که خوشحالی از خونه خریدن ولی حتما بزنه ابتدا به نام خودش، بعد سالها به شما منتقل کنه، حتما این حرف رو گوش بدید، پشیمانی سودی نداره

با ماشین بابات همراه باهاشون برو بگو ماشینمون تعمیرگاه ولی درکل پر توقع هستی با عرض پوزش

نمیدونم شاید

مشکل اصلی من اخلاق و اخم و تخم شوهرمه ک بدجور میره رو مخم

ولی در کل مادر شما چوب اشتباهش رو بعدها می خوره، برای همچین دامادی نباید کاری کرد، همچین شخص پرتوقعی ...

خودمم خیلی از شوهرم عصبانی شدم الان

ولی الانم ب نام من میزنه ک‌داداشم ادعای مالکیت نکنه بخواد بشینه توش،قرار هم نیست من بشینم توی خونه

مستاجر میشینه و با اجاره قسط وام رو‌ میدن