2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم دارین بی لطفی میکنین ایشون ب فکر اینده شماست تو این تورم داره واسه شما خونه میخره بفکر آیندتون ...

اینده ماشین؟ماشین ما مدل ۸۸ و داغوووون یعنی فقط بدنست،یکم ک‌باهاش رانندگی کنید داغ میکنه و خاموش میشه،اگه سالم بود ک‌مشکلی نبود

قدر مادرت رو بدون

خب واسه شما میخواد بخره، دوست داره با خودتون بره، اگه شوهرتم نمیتونه بیاد ، خودت برو باهاش

زندگی زیباست ، ای زیبا پسند ،.                                     زنده اندیشان به زیبایی رسند                                   
اینده ماشین؟ماشین ما مدل ۸۸ و داغوووون یعنی فقط بدنست،یکم ک‌باهاش رانندگی کنید داغ میکنه و خاموش میش ...

بهرحال همراهی کنید تا بدونن قدردان هستین

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸

درک میکنم بین همراهی مادرتون و خستگی و غر زدنای شوهرتون گیر کردید و دوست ندارید این وسط کدورتی پیش بیاد اما شما باید با سیاست هر دو رو راضی نگه دارید و نزارید دلخوری ایجاد شه نهایتا یک روز در میون برای بازدید برید که شوهرتونم زیاد اذیت نشن و از طرفی بهشون دائم یادآوری کنید برای آینده ی زندگیمون این کار لازمه و بهتره این موقعیت رو از دست ندیم

لطفا یه صلوات واسه خونه دار شدنمون بفرست.. ان شاء الله به هرچی که میخوای برسی ممنونم دوست گلم 💕
در هر صورت که حق با مادرته و انگار شما هنوز متوجه نیستی دارن بهت لطف میکنن مادرت میتونه طلاشو واسه خ ...

چی بگم واقعا

شوهرم کارش توی انباره و میشه گفت حمالیه،واقعا جون نداره بخوام ببرمش جایی،هر بار میاد تمام لباساش خاکی و دستاش زخم و زیلی از چیزای سنگینی ک جابجا میکنه،همشم توی گرما،میاد خونه میخواد استراحت کنه من باز ببرمش توی گرما تا شب🤦🏻‍♀️چی بگم‌موندم واقعا،کاری از دستم برنمیاد،بگم بریم هم میاد کلی میره تو قیافه اعصابمو ب هم میریزه

عزیزم من ب تنهایی میرم مشکلی ندارم ولی خوندین توضیحاتم رو؟میگم ماشین داغونه😂اگه همه چیز اوکی بود ک ...

عزیزم خوندم بله . ماشین داغونه .. و هوا گرم . مادرتون هم با همون ماشین و در همون گرما با شما میان درسته ؟؟  

هر طور نگاه میکنم شما رو با پوزش پر توقع میبینم . گفتی ماشین تازه خریدن و پدر و مادر هر دو بازنشسته هستند چرا خودشون نمیرن!! یه خورده بازنگری کن روی خودت ..رفتارت .. و توقعاتت . بعد هم مادر رو به عدم درک خودت و همسرت متهم میکنی ! 

اگر مادر من بخواهند زمانی طلاهاشون رو برای من بفروشند .. یا نه صرفاً با ماشین داغون و در هوای گرم من رو همراهی کنند هم خودم و هم همسرم دستانشون رو میبوسیم🤷

وا خوبی نیومده بهتونا برا شما میخوان بخرن دیگه

میگید چیکار کنم واقعا؟

با ماشینی ک‌هی داغ میکنه و امپر حرارتش تا اخر میرسه و توی ترافیک خاموش میشه چجوری بریم؟

2706