2752
2734
عنوان

دوستانی ک مچ شوهراشونو گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 55 پست

عزیزم من میدونم چیکار باید بکنی بزار برن خونه یکم بگذره یه ده دقیقه بعد زنگ بزن شمارتم به هیچ عنوان ردیابی نمیکنن که برن بهشون بگن خیالت راحت فقط ی جوری باشه که تو خونه تنها باشن 

مطمئن هستید من از یه پلیس سوال کردم گفتن ول کنید دردسر میشه خو اخه من اگه ازاین راه نرم درست نمیشه

دردسر منظورش درگیریه،،مثلا همسر خانم با همسر شما درگیر شده و اتفاقات بد بعدش

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مطمئن هستید من از یه پلیس سوال کردم گفتن ول کنید دردسر میشه خو اخه من اگه ازاین راه نرم درست نمیشه

شما دنبال درست شدنی؟ینی میخوای بعدش باهاش زندگی کنی؟اک آره ک اصلا دنبال این کار نرو لااقل بخاطر آبروی بچه هات

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
نه گفتن پلیس متوجه میشه و ب اونا میگه از طرف ما بوده لو دادنشون میخوام پای خودم این وسط نباشه

ن اگ لو بدن ک دیگ کسی جرات نمیکنه هیچ جرمی رو گزارش بده

وای اسی اعصابم خورد شد این مرد یه زباله است و خاله ات زباله تر 

تو میترسی بفهمن کار تو بوده؟ به دررررک من بودم خودم میگفتم خیلی ریلکسی باید جرشون بدی مدرک جمع کن حکم سنگسار میدن بهشون

میدونی شاید تو خونه ی زنه یا جای دیگه قرار بزارن من ک خودم بیرون نمیرم از خونه از وقتی فهمیدم طرف خا ...

خدا بهت ارامش بده گلم.. باهمچین ادم هرزه ایی میخای چیکار میتونی طلاق بگیر نمیتونی رهاش کن واسه خودت زندگی کن و کلاس برو تفریحات سالم و.... خدالعنت کنه دوستانی که از اعتمادمون سو استفاده میکنن اووف دختر عموی هرزه منم به من خیانت کردشوهر داشت و پیاماشون دیدم رها کردم چون نتونستم جدابشم به معنای واقعی شکستم خیلی سال طول کشید تا کمی بهتر شدم الانم گذاشتمشون واسه خدا دیگه کنجکاو نشدم پیگیر کاراش نشدم اعصابم کمی راحتتره شمام رهاش کن بزارش توی کثافت غرق بشن 😔

اون شوهرشو من قبلا گفتم خیلی معذرت میخوام بی بخاره و از زنش میترسه۴تا بچه داره و میره میزاره کف دست ...

من تو سنی نیستم که اظهار نظر کنم نمیدونم

من از جریان حقوقیش تا جایی که میدونستم گفتم

باز باران با ترانه ، میخورد بر بام خانه ، خانه ام کو ؟ خانه ات کو ؟ آن دل دیوانه ات کو ؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو ؟ یادت آید روز باران ، گردش یک روز دیرین ، پس چه شد ، دیگر کجا رفت آن خاطرات خوب و شیرین ؟ در پس آن کوی بن بست ، در دل توآرزو هست ؟ کودک خوشحال دیروز ، غرق در غم های امروز ، یاد باران رفته از یاد ، آرزوها رفته بر باد ؛ باز باران ، باز باران ، میخورد بر بام خانه ، بی ترانه بی بهانه ، شایدم گم کرده خانه...

کاری با تماس گیرنده ندارن و در ثانی خب تمام شک ها هم قاعدتا به شماست ولی چه بفهمن چه نه، عزیزم این زندگی دیگه برای شما زندگی نمیشه و خاله‌تون طبق تجربه و اخلاق شوهرش برمیگرده سر زندگیش و زندگی شما این وسط به بدترین شکل از بین میره و همسرت بی آبرو میشه و خیانت شون اثبات میشه...ولی تا اینجای داستان رو شما پیش بینی کردی اگر این وسط خونی ریخته شه؟ اگر اون چهار تا بچه یک عمری با بی آبرویی مادرشون قرار باشه زندگی کنن و زندگیشون تباه شه ؟ اگر به خود شما این وسط آسیب برسه؟ اگر خاله تون و همسرتون بزارن با هم برن جواب خانواده رو چی میدید؟ و هزاران اگر و امای دیگه که پر از آشوب و درگیری و فتنه است ...پس عزیزم به نظر من شما جدا شو و مطمئن باش ماه پشت ابر نمیمونه و ظالم به جزاش میرسه ولی سعی کن برای این دو تا آدم بی ارزش و پست‌ آبرو و آرامش خودت و دیگرانی رو که خواه ناخواه به این جریان مربوط میشن از بین نبری و خودت رو از این باتلاق نجات بدی به جای فرو رفتن در اون 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

[QUOTE=240714871]الهی فدای دل شکستت چی کشیدی خیلی سخته 😢😢[/Qممنون عزیزم..... صدای شکستن قلبم رو شبی که پیامای بهترین دوستمو ک دخترعموم بود خوندم شنیدم ب تمام معنا پیر شدم خیلی سخته هنوزم یادم میاد قلبم تیرمیکشه😭

[QUOTE=240714871]الهی فدای دل شکستت چی کشیدی خیلی سخته 😢😢[/Qممنون عزیزم..... صدای شکستن قلبم رو شب ...

نگو قلبم درد گرفت عزیزم شوهرت و دختر عموت پس بهت چی گفتن وجدانشون آرومه؟