2737
2739
عنوان

دوستانی ک مچ شوهراشونو گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 55 پست
چرا ردیابی میکنن اخه

خب همون لحظه نمیگن که اگه خدای نکرده کار به جایی بکشه دادگاه و اینا

به حکم قاضی میشه از مخابرات ردیابی بشه

خب از شما میپرسن دیگه نسبتتون چیه اسمتون آدرستون

ولی به نظرم یبار زنگ بزنید پلیس وقتی تو خونتونه تا مچ هر دوتاشونو بگیرید همسایه رو هم وقتی مامور اومد خبر کنید تا شاهد قضیه بشن

باز باران با ترانه ، میخورد بر بام خانه ، خانه ام کو ؟ خانه ات کو ؟ آن دل دیوانه ات کو ؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو ؟ یادت آید روز باران ، گردش یک روز دیرین ، پس چه شد ، دیگر کجا رفت آن خاطرات خوب و شیرین ؟ در پس آن کوی بن بست ، در دل توآرزو هست ؟ کودک خوشحال دیروز ، غرق در غم های امروز ، یاد باران رفته از یاد ، آرزوها رفته بر باد ؛ باز باران ، باز باران ، میخورد بر بام خانه ، بی ترانه بی بهانه ، شایدم گم کرده خانه...
نگو قلبم درد گرفت عزیزم شوهرت و دختر عموت پس بهت چی گفتن وجدانشون آرومه؟

شوهرم قسم قران خورد که اشتباه فکر میکنی جلوی چشام حاشا کرد ک اشتباهه منو احمق فرض کرد دست گذاش روی قران چن روز نگذشت تصادف شدید کرد دوستش فوت کرد ولی خودش داغون شد.. دخترعموی هرزمم خیلی زنگ زد ک بامن حرف بزنه اصلا باهاش حرف نزدم و دیگم باهاش روبرو نشدم و نخاهم شد بخاطر بچه هاش دلم سوخت ب شوهرش بگم یعنی خانوادمم نزاشتن گفتن بخاطر عموت😔😔منم ب شوهرش نگفتم.. اونم ازخداخاست دیگه پیگیرشون نشدم ولی حس میکنم هنوز باهم درارتباطن گذاشتمشون واسه خدا... زندگیممم ارومه چون من سکوت کردم شوهرم مرد خوبیه ولی من نمیتونم ازش بگذرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا اگه برن تو خونه یا همسرم بره خونه ی خالم میتونم خودم تماس بگیرم بدون اینکه شاهد داشته باشم؟؟؟ا ...

میتونه بگه رفتم خونه خاله همسرم به نظر من از راه قانونی وارد شو ودرخواست طلاق بده وعلت طلاقت هم خیانت بنویس وپرینت خط رو بگیرین اینجوری بهتره

2742
وای اسی اعصابم خورد شد این مرد یه زباله است و خاله ات زباله تر  تو میترسی بفهمن کار تو بوده؟ ب ...

مدرکت چتی و عکسشو دارم فقط میخوام ابروشون توی این شهر بره ک بدونن بازی با یه ادم چقدر درد داره اینا ک انقدر دم از مردی و صداقت و وفاداری میزنن 

من خودم قبلا خیلی گفتم وقیحتر شده تاابروشون نره اینا وقاحتشونو نمیزارن کنار

خدا بهت ارامش بده گلم.. باهمچین ادم هرزه ایی میخای چیکار میتونی طلاق بگیر نمیتونی رهاش کن واسه خودت ...

خدا لعنتش کنه۴ساله منو بازی داده خدا ازش نگذره اون هرزه میخواد زندگیمو خراب کنه و هیچ قصدی نداره شوهره خراب منم خاک برسرش اونو میخواد و باور داره ن زنشو

2740
ممنونم

خواهش میکنم ان شا الله موفق باشید و مشکلتون حل شه

باز باران با ترانه ، میخورد بر بام خانه ، خانه ام کو ؟ خانه ات کو ؟ آن دل دیوانه ات کو ؟ روزهای کودکی کو؟ فصل خوب سادگی کو ؟ یادت آید روز باران ، گردش یک روز دیرین ، پس چه شد ، دیگر کجا رفت آن خاطرات خوب و شیرین ؟ در پس آن کوی بن بست ، در دل توآرزو هست ؟ کودک خوشحال دیروز ، غرق در غم های امروز ، یاد باران رفته از یاد ، آرزوها رفته بر باد ؛ باز باران ، باز باران ، میخورد بر بام خانه ، بی ترانه بی بهانه ، شایدم گم کرده خانه...