2737
2734
عنوان

خانوم های طلاق گرفته میشه بیاید کمک

1047 بازدید | 58 پست

میشه راهنمایی کنید 

شما جدا شدید چجوری بود براتون محدود شدید؟ 

جدایی بهتر بود براتون کلا یا نه از همه نظر؟ 

یکی هست خیلی زندگیش سخته خیلی خیلی یعنی واقعا یک روز خوش با شوهرش نداره ولی نمیدونه حدا بشه یا نه میگه اگر جدا بشم بد تر از این بهم نیاد پشتم حرف در نیارن میشه از تجربه های خودتون بگید ممنون🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه محدود نشدم همون زندگی قبلیمو داشتم این دفعه کنار پدر و مادرم 

اتفاقا بعد کار با همکارام بیشتر میرفتیم گردش و اینجور جاها 

هرچند طلاق اسمش یه کلمه اس ولی دنیایی غم و سختی داره 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2742

شرایط ممکنه برای همه مثل هم نباشه. نمیشه مقایسه کزد

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

من چندتا دوست هم داشتم اونا هم طلاق گرفته بودن با بچه شون تنها تو خونه جدا زندگی میکردن خیلیم راحت بودن 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2740
2706