2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوباره دکترم آمد معاینم کرد گفت از نظرم پیشرفت نکردی به ماما هم گفت معاینم کنه اونم گفت در حد پنج سانت باز شده و نرم تر شده رحمت گفت از نظرم بازم تلاش کن معاینه ها خیلی دردناک بودن الان که مینویسم از بس اونموقع درد داشتم گریم میگیره دکترم گفت برو تو وضعیت سجده یکساعت هم تو وضعیت سجده بودم دیگه تو این وضعیت موقع دردام از حال میرفتم سرمو میکوبیدم به تخت قشنگ مرگ رو جلوی چشمام میدیدم
2740
دوباره معاینم کردن ایندفعه که گفتن پیشرفت نکردی دیگه بغضم ترکید دلم شکست دکترم گفت از نظرم بهتره سزارین بشی مامانم بهش گفت هیچ راهی نداره طبیعی زایمان کنه گفت من میتونم برم دو ساعت دیگه بیام ولی فکر نمیکنم پیشرفت کنه گفتم دیگه حاضر نیستم درد تحمل کنم دارم میمیرم ساعت دو بعد از ظهر گریه کنان بردنم اتاق جراحی اصلا دیگه تحمل دردم صفر شده بود التماس میکردم حالا که قراره سزارین بشم فقط زودتر دیگه طاقت ندارم درد بکشم
متخصص بیهوشی گفت ناشتایی گفتم ته آب‌میوه خوردم ناراحت شد یک چیزایی بهم گفتن یک ماسک آوردن گفتن توش نفس بکش و بعد به همه که اونجا بودن گفت آماده این! اونا هم گفتن آره و من دیگه چیزی نفهمیدم تا اینکه تو اتاق ریکاوری همش صدام میکردن و من چشمامو باز میکردم میگفتم بچمو میخوام آوردنش سینمو گذاشتن تو دهنش و بردنش
2706