2733
2734

سلام قشنگای من امشب شب قدر هست و میگن خدا تو این شبها سرنوشت هارو دوباره مینویسه، بیایین این تاپیک رو پربازدید کنیم تا برای هم دعا کنیم و تو سال جدید ارزوی عشق و سلامتی کنیم 😍🙏🏻🥺

من اسمم مریمه لطفا برام دعا کنین عشقم ازم خواستگاری کنه و بهم برسیم ، اگه برام دعا کردین لطفا تاپیک رو لایک کنین تا خوشحال بشم 

خودتون هم نیت بزارین و بقیه دعاتون کنیم و پست تون رو لایک کنیم 

هر کسی هم روزه هست ویژه موقع افطار دعامون کنه تا انشالله تا سال بعد هممون حاجت روا بشیم 😍

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

@نون_بربریییی    

@جان_و_جهانم  

@دختر_قهوه_فروش    

@دختر_آبی_پوش    

@گلنازززم2   بچه ها میشه کمک کنین تاپیک تا صفحه ۱٠ بره جلو؟؟؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لطفا دعا کنین که امیرعلی از مریم خواستگاری کنه مال هم بشن 

🥲اسی هم اسمیم دعام کن 

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.

برای سلامتی نی نی تو دلیم فقط یه دونه صلوات بفرستید  ممنونم 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
@نون_بربریییی     @جان_و_جهانم   @دختر_قهوه_فروش     @دختر_آبی_پو ...

من؟ 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
لطفا دعا کنین که امیرعلی از مریم خواستگاری کنه مال هم بشن  🥲اسی هم اسمیم دعام کن

ازخدامیخوام به زودی خدا دست مریمو حلال بزاره تودست امیرعلی❤

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

@دنیای_مردگان    

@امی_ماه    

@_نیلگون_    

@فاقد_نام_مستعار    

@_faram_    

میشه کمک کنین تاپیک تا ده صفحه بره جلو؟؟