2733
2734
عنوان

نی نی سایت خیلی عجیبه

579 بازدید | 56 پست

اینجا همه یا با فامیل شوهر مشکل دارن یا با شوهرشون مشکل دارن یا خیانت دیدن یا خیانت کردن یا دارن میمیرن!

میخواستم بدونم تو جامعه هم همین شکلیه؟

چون تو دوست و همسایه و فامیل من و احتمالا شما اصن این چیزا نیست🤔🤔🤔🤔

همه چی آخرش خوب میشه اگه خوب نشد هنوز آخرش نشده

همه اينطور نيستن

به هممون توهين ميكني چرا😟😟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم فقط اینجا میبینم

اکثرا از مشکلات میگن

عقیدشون این اگه از خوشی بگیم چشم میخوریم🤭

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
همه اينطور نيستن به هممون توهين ميكني چرا😟😟

توهین نیست این کاربرمون اینجوری برداشت کرده هممون یه همچین حسی بهمون دست میده مثلا وقتی یه چی درباره تجاوز میخونم خیلی به اطرافیانم شک کیکنم فک میکنم واقعا اینجوری وهمه تو این خطن

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
آره میدونم  ولی اینجا عین جم تی وی میمونه

متاسفانه خیلیاش درسته.من تو دوست و آشنا و فامیل هم کم ندیدم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

اولا همه اینطور نیستن بعدم چون اینجا کسی کسی رو نمیشناسه همه مشکلاتشونو بیان میکنن وگرنه تو واقعیتم درد زیاده

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪