2737
2734
عنوان

خونه دوبلکس ۷۵ متری خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 26 پست

یه خواب حتما پایین داشته باشه

وقتی مهمون سرزده میاد ریخت و پاش هاتو جمع کنی گوله کنی بندازی اون تو 

پله داره پایین و بالا کردن خیلی سخته 

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره خونه جاریم یه اتاق و آشپزخونه و دستشویی و حمامپایین دوتا اتاق خواب و حمام و دستشویی بالا خیلیم ق ...

خونه ما چون حیاط داره پایین فقط یه آشپزخونه و یه سالن که دوتا فرش ۱۲ متری بخوره میشه ساخت بالا هم دوتا خواب 

دستشویی و حموم هم بیرون تو حیاط که واسه حموم یه در از آشپزخونه دراوردیم

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩
2742
اره خونه جاریم یه اتاق و آشپزخونه و دستشویی و حمامپایین دوتا اتاق خواب و حمام و دستشویی بالا خیلیم ق ...

خب پله هاش از وسط بود؟؟

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
نه کنار نزدیک دیوار 

خب اون دوبلکس نشد که مثل قدیمیاس...دوبلکس پله هاش فرق داره...الان خونه پدرمنم اینجوریه...دیگه اونو دوبلکس نمیگن دوطبقه میگن...دوبلکس زمینش باید بالای ۲۰۰باشه تا دربیاد

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2740
ازاون پله های پیچی زدن 

طبقه ی بالا مثل دوبلکسها جلوش بازه از بالا پایین رو میشه دید؟ منم میخواستم اونجوری درست کنیم گفتن زیر ۲۰۰متر دوبلکس درنمیاد...تو فیلمها نشون میده از اونا میگما

عین این طر دیده میشه

آهان اینجام متراژش کوچیکه انگار